Sayılı günler kaldı! Demirkol 'Evet' turunda

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, 16 Nisan’da yapılacak olan halk oylamasıyla ilgili başlatılan evet kampanyası çalışmalarını Selahattin Eyyübi Mahallesi’ndeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sürdürdü.

Sayılı günler kaldı! Demirkol 'Evet' turunda
banner53

Belediyeden yapılan açıklamaya göre Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcıları Mehmet Selim Polatkan ve Osman Uludağ, Meclis Üyeleri Emir Elden ve Erdal Deniz ile birlikte Selahattin Eyyübi Mahallesi’ndeki cumartesi pazarını ziyaret etti.

Mahalle Muhtarı Ali Genç’in de eşlik ettiği ziyarette Başkan Demirkol, pazar esnafı ve vatandaşlarla görüşerek, 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin oylanacağı referandum için neden evet verilmesini anlattı. Görüştüğü kişilere Evet Gazetesi’de dağıtan Başkan Demirkol, Haliliye Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalardan da bahsetti.

Selahattin Eyyübi Mahallesi’ndeki esnafın işyerlerini de ziyaret Başkan Demirkol, ziyaret ettiği işyerlerini hem belediyenin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi hem de 16 Nisan referandumu için evet desteği istedi.

 

Selahattin Eyyübi Mahallesi’ndeki gezisiyle ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, “Selahattin Eyyübi Mahallemizde, Mahalle Muhtarımız Sayın Ali Genç ve belediye meclis üyelerimizle birlikte semt pazarını ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla sohbet etme imkanı bulduk. Vatandaşlarımıza hem 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasıyla ilgili evet gazetesi dağıttık hem de belediyemizin çalışmalarıyla ilgili karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunduk. Bana refakat ettikleri için Mahalle Muhtarımız Ali Genç’e, belediye çalışmalarında beni yalnız bırakmayan meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarımızın devam edeceğini belirtmek istiyorum” dedi.

Mahalle Muhtarı Ali Genç ise, “Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol mahallemizi ziyaret etti. Semt pazarını dolaşıp, vatandaşlarla sohbet etti. Allah kendisinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2017, 14:12
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15