Sağlık-Sen Başkanı: Urfa sağlığı için çalışacağız!

Ajans Urfa ve Gazete İpekyol'u ziyaret eden Sağlık- Sen Başkanı, "Urfa'daki bütün paydaşlarımızla birlikte Urfa sağlığını daha ileriye götürmek için el birliğiyle çalışmak istiyoruz" dedi.

Sağlık-Sen Başkanı: Urfa sağlığı için çalışacağız!
banner53

Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Abdülkadir Yabir, 6. Olağan Kongre'de yeni başkan seçilmesinin ardından medya mensuplarını ziyaret etmeye başladı.

Dün, Ajans Urfa ve Gazete İpekyol Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Arısüt'ü ziyaret eden Yabir, çalışma sürecini değerlendirdi.

 

 

'URFA'DAKİ SORUNLAR CİDDİ SIKINTI'

Şanlıurfa'daki sağlık sorunlarına değinen Sağlık-Sen Başkanı Yabir, "11 Kasım 2018'de biz 6. Olağan Kongremizi yaptık. O günden bugüne hem bütün kendi meslektaşlarımızı Sağlık-Sen üyelerimizi dolaşıyoruz. Aynı zamanda Urfa'da çok önemsediğimiz yerel medya ki arkadaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Urfa'da sağlık sorunlar malum, ciddi sıkıntılar mevcut. Bu sıkıntıları yerel medyayla birlikte daha güzele nasıl kavuştururuz istişaresini yaptık. Önümüzdeki süreçte de yine Urfa'daki bütün paydaşlarımızla birlikte Urfa sağlığını daha ileriye götürmek için el birliğiyle çalışmak istiyoruz" ifadelerini kullandı. 


Öte yandan Yabir, 11 Kasım'da gerçekleştirilen kongrede, 84 oy alarak Sağlık-Sen Şanlıurfa Şubesi'nin yeni başkanı olmuştu.

 

Özlem DİKMEN/AJANS URFA
 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 08:51
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15