Nihat Çiftçi ve Metin Baydilli referandum için sahada

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, esnaf ziyaretinde anayasa değişikliğinde yapılacak referandum sürecinin konuştu.

Nihat Çiftçi ve Metin Baydilli referandum için sahada
banner53

Her defasında esnaf gruplarını ziyaret ederek esnafla hasbihal eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Karaköprü ilçesinde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ile birlikte talep ve önerilerini dinledi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, halk oylamasında yapılacak anayasa değişikliğiyle birlikte ülkenin kazanımlarını anlattı. Başkan Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'nın geleceği için çalıştıklarına vurguda bulunarak Büyük Türkiye'nin geleceği için, ileri demokrasi için Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini esnafa anlattığını belirtti.

Karaköprü'de esnaf ziyaretinde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, Meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleriyle birlikte 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak anayasa değişiklik halk oylamasını anlatan Başkan Çiftçi: "Halk oylaması noktasında insanlara dilimiz döndüğünce anlatıyoruz. Kafalarına takılan soruları yöneltiyorlar. Kafalarındaki soruları cevaplıyoruz. Bize düşen gayretli bir şekilde 16 Nisan gününe kadar alanda en iyi şekilde değerlendirebilmektir" diyerek durmadan çalışacaklarını ifade etti. 

Sahada çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Metin Baydilli: "Esnafımızı ziyaret ederek hem halk oylamasını anlatıyoruz hem de Karaköprü'de yaptığımız çalışmalar anlamında bilgilendiriyoruz" diyerek Büyükşehir'le birlikte çalışmaları sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2017, 13:17
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15