Milletvekilinden Şanlıurfa Valisi ve güvenlik güçlerine teşekkür

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Şanlıurfa'da bayramın huzurlu geçmesinden dolayı emeği geçen yetkililere teşekkür etti.

Milletvekilinden Şanlıurfa Valisi ve güvenlik güçlerine teşekkür
banner53

Kurban Bayramı'nın 3'üncü günü yaşanırken, Şanlıurfa'nın huzurlu ortamı takdir topladı.

Bayram öncesi silahlı çatışma, kavga ve canlı bomba haberleri ile gündeme gelen kentte bayramın güven ortamında geçmesi için Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve güvenlik güçleri titiz çalışmalar yürüttü. Güvenlik tedbirlerinin artırıldığı kentte, turizmin de olumsuz etkilenmemesi huzur ve güven ortamı yetkililerin önceliklikli gündem maddesi oldu. Bayram 3'üncü gününü geride bırakmak üzereyken yetkililerin sağladığı huzur ve güven AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan'dan da takdir gördü.

Vekil Özcan başta Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin olmak üzere İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Eyüp Sabri Kirişçi ve ekibi ile Şanlıurfa halkına huzurlu bir bayram geçirmesine vesile oldukları için teşekkür etti.

AJANS URFA

YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 1 hafta Önce

Başınız sonunuz tirsik. Ula zaten bu memurun görevi. Bunu babasını n hayrına yapmıyor. Maaş alıyor bunun için sen ne minnet yapıyorsun bunu AKP vekili.

Ramazan
Ramazan - 1 hafta Önce

Halil ozcan boş bir çuvaldan farkın yok.iki kelimeyi bir araya getiremeyen bu şahıs.urfa için hiçbirşey yapamaz.bende ona oyverdim bende boş bir adamım .akılsız başım

Müstear
Müstear - 7 gün Önce

Biraz kibar nazik olun adam bayramın sukunetinden dolayı teşekkür etmiş bundan daha güzel bir şey olabilir

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15