MHP SİM başkanı İnat oldu

MHP'de yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde hazırlıklar devam ederken, Seçim İletişim Merkezi Başkanlığına İl Başkan Yardımcısı Mehmet İnat'ın getirildiği açıklandı.

MHP SİM başkanı İnat oldu
banner38

24 Haziranda gerçekleşecek olan erken seçimler öncesinde tüm partilerde hazırlıklar devam ederken, Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) seçim çalışmalarının yapılacağı Seçim iletişim Merkezi (SİM) Merkezi Başkanı da belirlendi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş yapmış oluğu açıklamada SİM Başkanlığına Mehmet İnat'ın getirildiğini belirterek, "Kısa adı SİM olan, Seçim iletişim Merkezi Başkanlığına bölgede yaptığı projeler, verdiği kişisel gelişim eğitimleri, kentin-kırsalın çeşitli problemleri ve bunların çözümlerine ilişkin tespit ve tavsiyeleri ile bilinen il başkan yardımcısı, AR-GE Birim Başkanı Dr. Mehmet inat getirilirmiştir. Daha önce gazete yazı işleri müdürlüğü,TV genel müdürlüğü ve köşe yazarlığı yapmış Mehmet İnat, medya ve iletişim alanında doktora yapmış bir isim. Halkın dilinden anlayan, sosyal medyayı iyi kullanabilen, STK ve meslek kuruluşları ile samimi ilişkileri olan biri" ifadelerini kullandı.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 13:17
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15