MHP Anneler Günü'nde engelli çocukların anneleriyle buluştu

MHP Şanlıurfa teşkilatı Anneler Gününü engelli çocukların anneleriyle birlikte kutladı.

MHP Anneler Günü'nde engelli çocukların anneleriyle buluştu
banner38

Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanlığı Anneler günü kapsamında Engelli Anneler için hazırlanan programda bir araya geldiler.

Anneler Günü münasebetiyle düzenlenen programa MHP İl Kadın Kolları Başkanı Bilge Demirkol İzgördü, MHP Medya ve Tanıtımdan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı ve SİM Başkanı Dr. Mehmet İnat, MHP Eyyübiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Aktürk, MHP Karaköprü İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Doğangün Direkli ile İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra engelli anneleri katıldı.

Anneler Günü münasebetiyle engelli annelerine yönelik düzenlenen programda açılış konuşmasını yapan MHP İl Kadın Kolları Başkanı Bilge İzgördü Demirkol bugünün önemine dikkat çekerek şunları söyledi:

"Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları ve il teşkilatı olarak her zaman kadınlarımızın yanında olmaya çalıştık kadınlarımızın hep önünü açtık bundan sonra da kadınlarımızın hep yanımda olmaya çalışacağız onlar için elimizden gelen her şeyi yapacağız inşallah."

 

MHP Medya ve Tanıtımdan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı ve SİM Başkanı Dr. Mehmet İnat ise "Anneler bizim için kıymetlidir, özellikle çocuklarını bu vatan için şehit vermiş olanlar, sizler gibi bir ömrünü cefa ile geçiren engelli çocuklarına bakan anneler bizler için baş tacıdır. Hepiniz bu programımıza katılarak şeref verdiniz. Hem Kadın Kolları Başkanlığımız hem de İl Başkanlığımız olarak bizim kadınlara gençlere ve engellilere verdiğimiz önem hiçbir yerde yoktur. Emin olun sizler bizler için hassas çizgimiz önemli insanlarsınız" sözleriyle tüm annelerin Anneler Gününü kutladı. 

Düzenlenen program, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Bilge İzgördü Demirkol tarafından 11 yaşındaki bedensel ve zihinsel engelli çocuğuna bakan anne Medine Küçük’e plaket takdiminin ardından sona erdi.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 14:14
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15