Mecliste raporlar kabul edildi

Büyükşehir Belediyesi'nin son meclis birleşiminde İmar Komisyon raporları görüşüldü ve yapılan oylamalar sonucu oy çokluğu ile kabul edildi.

Mecliste raporlar kabul edildi
banner38

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Eylül ayı meclis toplantılarının son birleşimi bugün yapıldı. Meclis İkinci Başkan Vekili Sait Kaya Başkanlığında, Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen birleşimde İmar Komisyon raporları oylamaya sunuldu.

OY ÇOKLUĞU İLE KABUL EDİLDİ
Meclis birleşiminin ilk gününde Urfa'nın önemli tarım ürünlerinden isot için Eyyübiye ilçesi Çalışkanlar mahallesi, Evren Sanayi güneyinde yer alan yaklaşık olarak 96 hektar büyüklüğündeki alanın, isot üretim faaliyetleri için isotçular kooperatifine  tahsis edilmesi kararının, İmar Komisyonuna havale edilmesi gündeme gelmişti. 
Alanın isotçular kooperatifine tahsis edilmesi, yapılan oylama sonucu oy çokluğu ile kabul edilirken, diğer 15 rapor da oy çokluğu ile kabul edildi.

Oylama sonucu kabul edilen bir diğer rapor doğrultusunda, Organize Sanayi Bölgesi doğusu ve Evren Sanayi Batısı arasında kalan alan Esnaf Kooperatiflerine tahsis edildi.

Özlem DİKMEN/AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 13:15
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15