İki belediye topu birbirine atıyor! Sonuç: Vatandaş mağdur

Karaköprü İlçesinde belediye tarafından yapılan kaldırım çalışmaları nedeniyle bina girişlerinde sorunlar yaşanıyor. Vatandaş ise Büyükşehir Belediyesi ile Karaköprü Belediyesi'nin topu birbirine atmasından şikayetçi.

İki belediye topu birbirine atıyor! Sonuç: Vatandaş mağdur
banner38

Şanlıurfa'nın Karaköprü İlçesi Akpiyar Mahallesinde yapılan kaldırım ve bisiklet yolu çalışmaları vatandaşları mağdur etti.

Buradaki Yalçın Apartmanında ikamet eden vatandaşlar, iddiaya göre yapılan çalışmalar neticesinde çamur içerisinde kalan yollardan geçerek evlerine gidiyor. 

Konuyla ilgili olarak yaşadıkları sıkıntıları aktaran bina sakini Sedat Taşçı, bina girişindeki yaya yolunun yıkıldığını, bu nedenle de çamur içinde kaldıklarını söyledi. Belediyenin fen işleri ve diğer birimlerine gerekli başvuruları yaptığını ancak yaşadıkları soruna bir çözüm bulunamadığını aktaran Taşçı, Büyükşehir Belediyesi ile Karaköprü Belediyesinin topu birbirine attığını aktardı.

Sorunlarına bir türlü çözüm bulunamaması üzerine isyan eden Taşçı, "Vatandaş oy vermesin diye ellerinden geleni yapıyorlar" diyerek duruma tepki gösterdi.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 16:29
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15