Fırıncı isyan etti! 'Ben senin annen miyim?'

Şanlıurfa'da Ramazan Ayının gelmesiyle bir yandan ekmek yapmaya çalışan bir yandan da gelen yemekleri pişirerek iftara yetiştirmeye çalışan bir fırıncı, "Ben senin annen miyim, ablan mıyım bana bamya pişirtiyorsun?" diyerek, isyan etti.

Fırıncı isyan etti! 'Ben senin annen miyim?'
banner38

Şanlıurfa’da Ramazan Ayının gelmesiyle beraber fırınlardaki yoğunluk da artıyor.

Urfalıların vazgeçilmezi olan fırına tepsi gönderme alışkanlığı Ramazan Ayında katlanınca, fırıncıların temposu yükseldi. Fırıncılar, bir yandan iftara ekmek yetiştirmeye çalışırken bir yandan da vatandaşın gönderdiği tepsideki yemekleri pişiriyor.

Son olarak vatandaşların Ramazanda tepsi göndermesine isyan eden bir fırıncı, çektiği video ile Şanlıurfalı kadınlara seslendi.

'BEN SENİN ANNEN MİYİM, ABLAN MIYIM?'

İşte o fırıncının isyanı:

"Ramazanda oruç tuttun ne anlayacaksın? Hep patlıcan biber, patlıcan biber, tepsi. Bana burada kazan kebabı gelmiş. Bu şekil olur mu? Urfa'daki ablalara her yıl sesleniyoruz, kamera karşısında bas bas bağırıyoruz. Hanım ablalar lütfen rica ediyoruz. Ramazan ayında biraz anlayışlı olalım. Fırıncılara biraz örnek olalım, tepsiler çok geliyor. Bamyayı şişe saplatıyor. Ben burada senin annen miyim, ablan mıyım bana bamya pişirtiyorsun?"

İşte o anlar:

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 13:33
YORUMLAR
urfa63
urfa63 - 2 ay Önce

gerçekten çok haklılar yazık paralı yapın...

BİRİ
BİRİ - 2 ay Önce

BEN OLSAM TEPSİ YEMEKLERİ PARALI YAPARDIM

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15