Erdoğan'dan flaş Suriyeli açıklaması: Kapıları açarız!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Eskişehir İl Teşkilatı'nda partililere hitap etti. Erdoğan konuşmasında, "Türkiye 4 milyon mültecinin yükünü nasıl kaldıracak. Oldu oldu, olmadı kusura bakmasınlar, kapıları açmaktan başka çare kalmayacak. Hep biz mi düşüneceğiz. Başka çare yok." ifadelerini kullandı.

Erdoğan'dan flaş Suriyeli açıklaması: Kapıları açarız!
banner38

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Bir sonraki seçimde daha fazla çalışarak hedefimize ulaşacağız. Hemen bugünden bir sonraki seçim için çalışmalara başlamalıyız. Milletimizin bugüne kadar AK Parti'ye verdiği destek farklı oluşumuzdandır. Milletimize ne kadar hizmet ettiysek milletimiz de bize o kadar destek verdi. 

Şimdi bize düşen son zamanlarda önümüzde çıkarılan engelleri aşmak ve başarı çıtamızı yukarıya çekmektir. Bir süredir İstanbul başta olmak üzere işten çıkarılan işçilerin feryatlarını duyuyorum. Biz bu şekilde işten çıkartmalar yapsak gök kubbeyi üzerimize yıkmaya çalışacaklar şu anda sessiz. Biz hiç böyle bir şey yapttık mı


FAİZ DÜŞTÜKÇE ENFLASYON DÜŞECEK?

Türkiye'nin önünde güvenlikten ekonomiye acil mesafe alması gereken kritik konular var. Allah'ın izni ve milletimizin desteğiyle bunları aşacağız. Faizler düşüyor mu? Düşüyor. Perşembe günü Para Politikası Kurulu toplanıyor. Faizlerin daha da düşeceğine inanıyorum. Faiz düştükçe enflasyon da düşecektir. Göreceksiniz Cumhurbaşkanımız demişti diyeceksiniz.

"KUSURA BAKMASINLAR KAPILARI AÇARIZ"

Fırat'ın doğusunu Trump ile yeniden görüşeceğiz. Uygulama ile konuştuklarımız birbirini tutmalı. Eğer kalkıp YPG'ye eğitim veriliyorsa bizim bunu hazmetmemiz mümkün değildir. Bunlar kiminle savaşacak? Türkiye ile! Biz buna göz yumar mıyım?

İdlib'den kaynaklanan şu an bir göç sorunu var. Biz Avrupa'ya açıkça söyledik. Bu yükü paylaşacaksınız. Paylaşmazsanız kapıları açarız, dedik. Türkiye 4 milyon mültecinin yükünü nasıl kaldıracak. Oldu oldu, olmadı kusura bakmasınlar, kapıları açmaktan başka çare kalmayacak. Hep biz mi düşüneceğiz. Başka çare yok.

AK Parti hiçbir zaman hayatın ayrılmaz bir parçası olan değişime direnmemiştir. Milletimizin beklentilerine uygun şekilde değişimimizi devam ettireceğiz. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başarılı bir şekilde işliyor. Küçük dokunuşlar da ihtiyaç var. 

(Milliyet) 

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Çalışan Başına 5.000 TL CepteTicket Restaurant Yemek Kartı

Bu oyun can sıkıntısını sonsuza kadar bitiriyor!Vikings: Free Online Game

Yeni Ranger Wildtrak İle Yakıtınızın Her Damlasıyla Daha Fazla Kilometre Kat Edeceksiniz!Ford.com.tr

  

Taboola'dan 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 18:00
YORUMLAR
Refah lı
Refah lı - 1 hafta Önce

Bütün politikalarınız iflas etmiş.suriye meselesi de dahil.daha fazla rezil rüsvay olacaksiniz.memleket insanına yazık olacak ama.sizin gözünüzde sinek kadar kıymeti yok

İşsizlik
İşsizlik - 1 hafta Önce

İşsizlik çok fazla

İlhami
İlhami - 1 hafta Önce

Hani biz ensar ,suriyeliler muhacir di. Suriyelileri silah olarak kullanmak hangi akla hizmettir.siyasetiniz batsın.din iman oyuncak olmuş elinizde.

Ali
Ali - 1 hafta Önce

Yesinler senin siyasetini bitik adam

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15