Eğitim Bir-Sen'den 2 saldırıya da tepki

Eğitim Bir Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun dün Kemal Kılıçdaroğlu bugün ise Cizre'de yapılan saldırıları kınadı.

Eğitim Bir-Sen'den 2 saldırıya da tepki
banner53

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyu Artvin’in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada Yanıklı Köyü yakınlarında saldırıya uğradı. Bu sabah ise acı haber Cizre'den geldi. Düzenlenen bombalı saldırıda 8 polis hayatını kaybetti, 70 kişi de yaralandı.

Konuya dair yazılı basın açıklaması yapan Eğitim Bir Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun saldırıları lanetledi.

CHP heyetine ve yaralı polislere geçmiş olsun dileklerini ileten, hayatı kaybeden polislere Allah2tan rahmet dileyen Coşkun, saldırıların birlik ve beraberliğe yapıldığı söyledi. 

Coşkun,  "Terör örgütleri, destekçileri ve arkalarındaki üst akıl şunu bilmelidir ki, hiçbir saldırı bizi birbirimize düşüremeyecek, birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi bozamayacak, Yenikapı ruhuna halel getiremeyecektir. Bu millet, dirayetiyle bütün oyunları bozacak, ülkesini böldürtmeyecektir. Şanlıurfa Eğitim-Bir-Sen olarak, saldırıyı bir kez daha lanetliyor, Kılıçdaroğlu ve beraberindekilere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, şehidimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz" dedi. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2016, 08:15
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15