"Cumhuriyet son buldu, padişahımız Erdoğan"

Uşşaki Tarikatı'nın "Fatih Nurullah Efendi" isimli lideri, " Birinci Türkiye Cumhuriyeti son buldu, ikinci Osmanlı kuruluyor, onun başı da Tayyip Bey birinci padişahımız olarak gözüküyor" dedi.

banner38

Uşşaki Tarikatı'nın "Fatih Nurullah Efendi" isimli lideri katıldığı televizyon programında şok açıklamalarda bulundu. 2. Osmanlı'nın kurulduğunu belirten tarikat lideri ilk padişah olarak da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı işaret etti. Cumhuriyet'te yer alan habere göre tarikatın yayın organı olan Nurani TV'de konuşan "Fatih Nurullah Efendi" şunları söyledi:

"Şu anda görünen zuhuratlar o ki, 1. Türkiye Cumhuriyeti son buldu şu anda. Bunu söyleyen biz değiliz, Avrupa basını. 2. Osmanlı kuruluyor, onun başı da Tayyip Bey 1. padişahımız olarak gözüküyor. Şet kuşatma vazifesi de mutasavvufların. Bu da görüyor ve gösteriyor ki inşallah böyle bir süreç geçecek kanaatim yani. Bir kaos ortamı, bir şey ama son sahne iyi bitirilebilirse, bu iş de biter artık. Tekrar 100 senenin nihayetinde Medine-i Münevver’de kurulan devletin devamı hüviyetindeki bir devletin yeniden ihyasıyla asr-ı saadetin kokularının geldiği bir süreci bu ümmet, bu millet başlatsın.”

 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2016, 06:45
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15