CİMER'in cevabı tartışma yarattı!

Vatandaşların genellikle sorunlarını dile getirdiği CİMER'e ilginç soru soran bir vatandaşa cevap gecikmedi. Yılların tartışılan sorusuna cevap veren CİMER, tepkileri de topladı. 

CİMER'in cevabı tartışma yarattı!
banner53

Resmi Gazete'de yayımlanarak faaliyete geçen Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER), vatandaşların talep, istek ve şikayetlerine yanıt veriyor.

Vatandaşların dile getirdikleri sorunlara cevap veren CİMER'in gelen soruya verdiği cevap ise vatandaşları güldürdü. 

 SOĞANLI MI? SOĞANSIZ MI

Bir vatandaşın CİMER'e yazdığı,"Menemen soğanlı mı yapılır, soğansız mı? Bu soru yüzünden tartışmaya başlayacağız yardım edin lütfen' sorusuna, CİMER'den yanıt gecikmedi.
 'SOĞANSIZ TERCİH EDİYORUZ'

CİMER'den verilen yanıtta şu ifadeler kullanıldı: 

"Arda Bey CİMER’e zor bir soru sormuş. Sevgili Arda Bey, İlginiz için teşekkür ederiz. Herkesin damak tadı farklı. Biz soğansız tercih ediyoruz."

CİMER tarafından verilen bu yanıt, sosyal medyadan birçok etkileşim aldı. Verilen cevap bazı vatandaşları güldürse de, tepkiler de gecikmedi.'BİR MENEMEN OLAMADIK'

Bazı sosyal medya kullanıcıları, CİMER ile sık sık iletişime geçmeye çalıştıklarını ancak iletişim kuramadıklarını iddia etti. 

CİMER'in verdiği cevabı eleştiren vatandaşlardan ise, "O kadar soru sordum, bilgi istedim bir kere olsun cevap vermediniz. Şu soğanlı menemen olamadık" yorumları geldi. 

Özlem DİKMEN-BİHA

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 18:47
YORUMLAR
Urfa
Urfa - 1 ay Önce

Arkadaşlar şanlıurfa sorunlari için herkes yazsin mesela şehir hastanemiz trafik suriyeliler herkes yazarsa etkili olur

Kaya
Kaya - 1 ay Önce

Şuskide okuyucuların masşını zeynel başkan düşürdü

Aziz
Aziz - 1 ay Önce

Sayın cumhurbaşkanımızı seviyoruz ancak büyükşehir belediye başkanımız şuskide okuyucular maaş konumuz 100 kişi ekmegimizi kesıyor 800 tl maaş düşük verecek yol yemeğimizi kesıyor sıcak demeden kiş demeden kapı kapı dolaşıyoruz hakkımizı kesmeyin selamlar

Kaya
Kaya - 1 ay Önce

Şuskide okuyucuların masşını zeynel başkan düşürdü

Seyhan ayyildiz
Seyhan ayyildiz - 1 ay Önce

Baskalarini bilmem ama her sordugum soruya her soruna cevap aldim milletide anlamiyorum CB bizzat ariycak mi saniyolar acaba

Memoraf
Memoraf - 1 ay Önce

Valkaha bende karsın sorunlarini yazdım murtaza kara çanta nın ve mho nin satığı tarihi yerleri ve basketbol alt yapısı ın kurulması oglumun ankarada tofaş kulubunden ayrilmak zorunda kaldiğini yazdım yilkardkr bana cevaplar verilecek CİMERİN varlığina inanmiyorum sacma siruya hemen cevap vermişler bosa yazmayin yalan hepside

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15