Canpolat: Herkesin duasına ihtiyacımız var

Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat ev ziyaretlerini sürdürüyor. Canpolat, herkesin dua ve desteğine ihtiyacı olduğunu söyledi.

Canpolat: Herkesin duasına ihtiyacımız var
banner38

Kanaat önderleri, hastalar, aile büyükleri ve vatandaşları ziyaret ederek hayır dualarını ve desteklerini isteyen AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden ve Şanlıurfa’nın Kanaat Önderlerinden Mustafa Kılıç hocayı ziyaret edip hayır dualarını aldık. Rabbim büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Daha sonra Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastalarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Rabbimden bütün hastalara acil şifalar diliyoruz. Herkesin dualarına ihtiyacımız var” dedi.

 

 

BİZLERİ MİSAFİR EDEN HERKESE TEŞEKKÜR

Mahalle mahalle ev ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten Canpolat, “Haliliye ilçesi Bağlarbaşı mahallesindeki hemşehrilerimize ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Gönül Belediyeciliği diyerek çıktığımız bu yolda çalmadık kapı, sıkmadık el, almadık gönül bırakmayacağız. Söz verdik, hep birlikte çok çalışacağız. İlçe Başkanımız Süleyman Aksu ile beraber Bağlarbaşı mahallemizde Alpay, Ekinci, Şakak ve Yalçın ailelerinin evlerine misafir olduk. Vatandaşlarımızın samimi sohbetlerinden ötürü şükranlarımızı sunuyoruz. Gösterdikleri ilgi, alaka ve samimiyetlerinden dolayı Alpay, Ekinci, Şakak ve Yalçın ailelerine teşekkür ederiz. Gittiğimiz her evde bizleri misafir eden, sevgi ile bağırlarına basan hemşehrilerimize candan teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 06:43
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15