Beyazgül'den bayram mesaisi: Tek tek gezdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, vatandaşların bayramını kutladı. Bayram namazını Dergah Cami'inde kılan Beyazgül, "Bayramların birlik ve beraberliğimizin devamına vesile olmasını dilerim" dedi.

Beyazgül'den bayram mesaisi: Tek tek gezdi
banner38

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kurban Bayramı namazını Dergah Camisinde kıldı. Ardından cami cemaatiyle bayramlaşan Beyazgül, tüm Şanlıurfalı hemşehrilerinin bayramını kutladı.
 Beyazgül, burada yaptığı değerlendirmesinde, "Tarih boyunca Müslümanlar hep sıkıntı çekmiştir. Müslümanlar haksızlığa, zulmü ve yanlışa karşı durmuştur. Kimsesizlerin kimsesizi olmak için mücadele etmişlerdir. Bugün bayram. Tüm Müslümanlara dualar ediyoruz. Bayramımızın güzel geçmesini, birliğimizin devamını diliyorum" dedi. AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ise "Barış ve huzur ortamı içerisinde bayramımızın geçmesini temenni ediyorum" diye konuştu.

 Beyazgül ardından kurban kesim bölgelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı. Bayramların bütünleştirici maneviyatına dikkat çeken Beyazgül, birlikte olmanın önemine değindi. Beyazgül daha sonra Bediüzzaman Mezarlığına geçerek dualar okudu. Burada kabir ziyaretine gelen vatandaşlarla da bayramlaşan Beyazgül, gün içerisindeki bayramlaşma ziyaretlerini Valilik, Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Teşkilatı ziyareti ile sürdürdü.

Beyazgül'e gün içerisindeki ziyaretlerinde AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve merkez ilçe belediye başkanları da eşlik etti.

AJANS URFA

YORUMLAR
betül
betül - 2 hafta Önce

Zeynel abidin çok merak etim sizin gibiler kurban alacak gücü vardı kestiniz peki işe girmek için bekliyen insanlar niye alamadı peki ben diyim çünkü fakir fukara gücü yoktu diye çalışsaydı onlarda alırdı ama evde oturmuş lar işte koltukta oturanlar hiç birsey umrunda degil sadece iki resim atarak kendilerini iyi gösterme derdi de malesef zenginlerin kurbanı belki kabul olmaz da fakir insanlar duası kabul olur gücü yoktu diye fakirin ahi da kalmaz kimseye onları bu hale terkeden kendi milletini aç bırakan devletidir ancak suriyelileri doyursunlar başka birşey yok zaten kimse kendini iyi göstermesin yalandan dolandan başka

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15