Aksak: Daha çok okuyup, öğrenmemiz gerek!

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılının öğrenci, öğretmen, veli ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

Aksak: Daha çok okuyup, öğrenmemiz gerek!
banner53

Aksak, bugün başlayan 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Eğitim ve öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Aksak, "Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz ve çocuklarımızın güçlü bir Türkiye için daha çok okuyup, daha çok öğrenmesi gerekmektedir. Bunun için de başta eğitimcilerimiz olmak üzere hepimize çok iş düşmektedir. Bu vesile ile 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının fedakar öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimize ve en önemlisi de gözbebeğimiz olan sevgili öğrencilerimize hayır getirmesini diliyorum" dedi.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 09:03
YORUMLAR
Ns7s8s
Ns7s8s - 2 hafta Önce

Ne bicim bişeysin lan sen urfa

Fuat dağ
Fuat dağ - 2 hafta Önce

Vildan mısın ne olduğun önemli değil adam olun şehircilikte aklıyla planda anlıyan adam seçin adam olsun dinci değil çünkü din cilrer sızı kandirmayala goturiyordiyarbakir şehri dünya kiskaniyor

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15