AK Partili eski yönetici: Size biat etmeyenleri paspas etmeye çalışmayın!

AK Parti Eyyübiye Gençlik Kolları eski Başkanı Mehmet Fatih Dörtkardeş, yaptığı açıklamada, "Bırakın artık, hizmet edeni yerinde, etmeyeni yoluna tutun, ama vicdanınızı atmayın! AK partimize kazanımlarla gelmiş insanları size biat etmiyor diye, ayak oyunlarıyla paspas etmeye çalışmayın" dedi.

AK Partili eski yönetici: Size biat etmeyenleri paspas etmeye çalışmayın!
banner9

AK Parti Eyyübiye Gençlik Kolları eski Başkanı Mehmet Fatih Dörtkardeş, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada bazı AK Partililerle ilgili serzenişte bulundu. 

'En büyük muhalifimiz içimizdeki AKPliler' dediği zaman çok tepki çektiğini kaydeden Dörtkardeş, AK Parti'de siyasetin zemininin kaygan olmadığını, kayakçıların olduğunu aktardı.

Dörtkardeş açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Yaşım 29, 6 yıldır aktif siyasette Ak partime emek vermekten onur ve gurur duyuyorum. 2013 yılında Kurucu gençlik kol. Bşk. Olarak göreve geldiğimde 23 yaşımda daha hiç kimse ağzına alamazken, ‘bizim en büyük muhalifimiz içimizdeki AKPliler’ dediğimde birçok kişiden tepki aldım!

 

İÇİMİZDEKİ AKPLİLER KAYAKÇI

Her doğru her yerde söylenmez sözünün arkasına sığınarak bu davranışımdan ötürü kınandım, oysa ki ben siyasetin kaygan yüzünü görsem de kaygan tarafında olmadığımdan umurumda olmadı. AK Parti'nin siyaseti kaygan zemin değildir, içimizdeki AKPliler kayakçı! Ve biz memleketimizi, ülkemizi korumak, değerlerimize ve davamıza sahip çıkmak adına bu memleket için elimizi değil, bedenimizi taşın altına koymaktan çekinmedik, çekinmeyeceğiz!

 

EKMEĞİNİ YEDİĞİNİZ YERE İHANET ETMEYİN

Benim diyeceğim şudur ki; artık vazgeçin, çekin kirli ellerinizi bu memleketin üzerinden! Bu kadar kritik bir seçim sürecinde bir kez olsun ekmeğini yediğiniz bir yere ihanet etmeyin, sevmediğiniz insanlara karşı kin ve nefretinizi bir kez olsun bir kenara bırakın. Bırakın artık, hizmet edeni yerinde, etmeyeni yoluna tutun, ama vicdanınızı atmayın! AK partimize kazanımlarla gelmiş insanları size biat etmiyor diye, ayak oyunlarıyla paspas etmeye çalışmayın!

 

MENFAATİ OLMAYANIN KORKUSU OLMAZ

Ve bu cümleleri sarfederken, siz okuyuculardan bazıları bana düşmanlığınızı bileyecek, bazıları da her doğru her yerde söylemez sözünün altında kendi kendine beni yadırgayacaksınız. ama şunu unutmayın menfaati olmayanın, korkusu olmaz bu siyaset arenasında!

Biz yine inandığımız yolda, inandığımız insanlarla yürümeye devam edeceğiz! Hem ne demiş Seyit Rıza 'Ben sizin yalan ve hilelerinizle baş edemedim, bu bana dert oldu... Ama ben de sizin önünüzde diz çökmedim, bu da size dert olsun.'"

Mustafa PAYIK/AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 07:47
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15