AK Parti adayı Toru çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Toru seçim çalışmaları kapsamında Gazete İpekyol ve Ajans Urfa’yı ziyaret etti.

AK Parti adayı Toru çalışmalarına devam ediyor
banner38

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kalırken, siyasi partilerin adayları da çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ziyaretlerine ve çalışmalarına devam eden AK Parti milletvekili adayı İbrahim Toru, Bahçelievlerdeki temaslarının ardından Gazete İpekyol ve Ajans Urfa’yı ziyaret etti.

Çalışmalarına güçlerinin yettiği kadar devam edeceklerini ifade eden Toru, açıklamasının devamında şunları söyledi: “Esnafımızla iç içeyiz, onlarla ilgili sorunları, problemleri dinliyoruz. Ben hem esnaf, hem iş adamı, hem sivil toplum örgütlerinde, hem de gazeteci bir kimliği olduğundan dolayı da Urfamızın basında, camiasında söz sahibi olan İpekyol’da ve özelliklede değerli kardeşim, dostum Mustafa Arısüt’ü ziyaret ettik. Konularla ilgili çalıştık, biz gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. 24 Haziran’da söylediğimiz söz ile ilgili gitmediğimiz bir yer, tokalaşmadığımız bir el kalmamak şartıyla gücümüzün yettiği kadarıyla her yere gidiyoruz. Bugün Bahçelievlerdeyiz, her yerde olmaya devam edeceğiz. Çalışmak bizden, takdiri Allah’tan.”

Toru yapılan görüşmenin ardından çalışmalarına devam etmek üzere binadan ayrıldı.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 13:09
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15