AK Parti Aday Adayı: Hizmet edip, adaletten vazgeçmeyeceğiz!

Ceylanpınar AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı olacağını söyleyen Söylemez, "İnsan şiarıyla halkımıza hizmet edeceğiz. Temiz siyaseti, kalıcı hizmeti bizler kendimize rehber edeceğiz. Ne olursa olsun, adaletten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz" dedi.

AK Parti Aday Adayı: Hizmet edip, adaletten vazgeçmeyeceğiz!
banner9

Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimler öncesinde aday adaylığı süreci devam ederken, AK Parti'den başvuru sayıları da artmaya devam ediyor. 
 

Ceylanpınar AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı olacağını belirten Rıdvan Söylemez, resmi müracaatını gerçekleştirdikten sonra Ajans Urfa ve Gazete İpekyol'a açıklamalarda bulundu.

 

"İNSAN ŞİARIYLA HİZMET EDECEĞİZ"

Hizmet edeceklerine yönelik açıklama yapan Söylemez, "Bizler Ceylanpınar Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurumuzu yaptık, Adalet ve Kalkınma Partisinden. Hep kendimize şu soruları soran insanlarız. Ne olursa olsun, Mevlana Celalettin Rumi’nin de dediği gibi, önce insan şiarıyla halkımıza inşallah hizmet edeceğiz. Temiz siyaseti, kalıcı hizmeti bizler kendimize rehber edeceğiz. Kim olursa olsun, siyasi rengi, mezhebi, görüşü ne olursa olsun, insanlarımıza hizmet edebilmek için, bizler de Ceylanpınar’dan AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurumuz yaptık. Daha önceden tecrübeliyiz. Güneydoğu Dernekler Federasyon Başkanlığı olarak 3 yıl halkımıza hizmet ettik.  Saadet Partisinin Gençlik Kolları Başkanlığını, İlçe Başkan Yardımcılığı ve milletvekili adayı olarak da halkımıza hizmet etmek için çabaladık" ifadelerini kullandı.


"ADALETTEN VAZGEÇMEYECEĞİZ!"

İnsanlara hizmet etmeyi şiar edeceklerini belirten Söylemez, "Ne olursa olsun, adaletten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. Çünkü bizler biliyoruz ki, bir yerde adalet olmazsa orada çok büyük eksiklikler vardır. Cenab-ı Allah bu yolda bizleri de mahcup etmesin inşallah. Her zaman helal bir kazancı ve insanlarımıza hizmet etmeyi kendimize şiar edineceğiz. Ne olursa olsun hiçbir zaman tarafsızlıktan ödün vermeyeceğiz" diyerek sözlerine son verdi.

AJANS URFA

 


 

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 12:58
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15