Kuş’tan konut müjdesi: Eyyübiyelilere kazandıracağız

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi Turkuaz konutlarında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Kuş, “Konutları hızlı bir şekilde değerlendireceğiz” dedi. 

Kuş’tan konut müjdesi: Eyyübiyelilere kazandıracağız
banner38

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi Turkuaz konutlarında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Beraberinde Eyyübiye Belediyesi Turkuaz A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ekinci ile üyeler; Yusuf Aktaşoğlu, Bilal Tekatlı ve Halil Öncel ile birlikte konutları gezen Kuş, devam eden çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı. Yeni yaşam alanı olması planlanan bölgenin ilçeye kazandırılması noktasında istişarelerde bulunan Kuş, bölgede sürdürülen alt yapı çalışmalarının da hız kazanması talimatını verdi. Toplamda 832 konuttan ve 4 etaptan oluşan alanın 1. Etap 216 konuttan oluşuyor. Alanın hızlı bir şekilde değerlendirilip Eyyübiye’ye kazandırılacağını belirten Kuş, “Bazı görüşmelerimiz var. Bir noktaya gelinmiş durumda. İnşallah Eyyübiye için hayırlısı olur” diye konuştu.
 


Bölgedeki temasları sonrası açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Turkuaz Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte Turkuaz evlerimizi gezdik. Neler yapabiliriz noktasında istişarelerde bulunduk. İnşallah burayı hızlı bir şekilde pazarlayıp yatırım anlamında Eyyübiyelilere kazandırmayı hedefliyoruz.  Yönetim kurulu üyelerimiz şuan çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyorlar. İnşallah bazı görüşmelerimiz var. Bir noktaya geldik. İnşallah rabbim akıbetini hayır eyler” ifadelerine yer verdi.  

Konutlarda sürdürülen alt yapı çalışmalarına da değinen Kuş, “Alt yapı noktasında çalışmalarımız var. Onları da hızlandırıyoruz. Seçim öncesi seçim sonrası da ifade ettiğimiz gibi; biz başkanlığa değil hizmetkarlığa geliyoruz dedik. İnşallah her kulvarda Eyyübiyeli kardeşlerimizin hizmetkarı olacağız” diyerek sözlerine son verdi.

AJANS URFA

YORUMLAR
LÜZUMSUZ
LÜZUMSUZ - 2 ay Önce

Yüksek yapılarla şehrin görünümü katledilmeye devam edilecek gibi görünüyor. Yazık, çok yazık !!!

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15