Kuş, ‘söz’leri hatırlattı: Arkasındayız!

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, merkez mahallelerde kilitli beton parke taşı döşeme işlemini sürdürüyor.

Kuş, ‘söz’leri hatırlattı: Arkasındayız!
banner38

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, merkez mahallelerde kilitli beton parke taşı döşeme işlemini sürdürüyor. İlçe genelinde sürdürülen çalışmaları yerinde denetleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, beraberinde Meclis Üyesi Mahir Öge, mahalle muhtarları ve teknik ekiple birlikte Ruha Mahallesindeki çalışmaları inceledi.

İlçe genelinde sürdürülen kilitli beton parke taşı döşeme işlemi çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş şunlar söyledi: “Gerek kırsalda gerekse merkez mahallelerimizde çalışmalarımız hummalı bir şekilde sürdürülüyor. Ekiplerimiz şimdi de Ruha mahallesinde kilitli beton parke taşı döşeme çalışması yürütüyor. Özellik ile geçtiğimiz ay içerisinde Ruha Mahallemizi ziyaret edip muhtarımız ile birlikte sorunları inceleyip not olarak almıştık ve çok şükür bugün itibari ile mahallemizde çalışmalara başladık. Bu mahallemizde Kilitli Beton Parke sıkıntısı vardı sadece bu mahallemizde değil Eyyübiye’nin belli kısımlarında çok ciddi sıkıntılar var. Biz bu sıkıntıları fark edip notlarımızı aldık ve geçen hafta itibari ile 152 Bin metre kare kilitli beton parke ihalemizi tamamlayıp sonuçlandırdık ve bugün çok şükür start verdik. İnşallah kış ayının sonuna kadar Eyyübiye mücavir alanı içerisinde olan bütün parke sıkıntısı olan mahallelerimizin sorunlarını bir bir çözeceğiz ve bitireceğiz. Eyyübiyeli kardeşlerimizin hak ettiği hizmetleri bir bir yerine getireceğiz. Seçimden önce ne söz verdiysek arkasındayız. 5 yıl içerisinde inşallah seçim öncesi verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz. Seçim vakti verdiğimiz sözlerin üzerine artılar koyarak, Eyyübiyeli kardeşlerimize yeni projeler kazandıracağız.”
 


Ruha Mahalle Muhtarı Mehmet Polat ise sürdürülen çalışmalardan dolayı Kuş’a teşekkür ederek, “Daha önce bu sokağımız kapalıydı Başkanımıza müracaat ettik ve Başkanımız gelip bizzat yerinde inceledi ve talimatı ile bugün 4036. Sokağımız yapımına başlandı. Önümüzdeki günlerde ise 4037,4038 ve 4039. Sokaklarımız yapılacaktır. Sorunları her zaman yerinde takip eden ve takipçisi olan bir başkanımız var kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

BİHA

YORUMLAR
urfalı
urfalı - 2 ay Önce

sayın eyyübiye belediye başkanı KUŞ, Eyyübiye ilçesindeki çarpık kentleşmeye bir çözüm bulmalı 5 metrelik sokağa 4 kat imar izni vermemeli yaşam alanı diye bir şey yok insanlar nefes alamıyor elini uzatsa karşı evin penceresine yetişiyor ve şuan kenar mahallerde yapılan evlerin yüzde doksanı yap satçılar tarfından yapılıyor. urfa 1. derece deprem kuşağında yer alsa çok küçük bir depremde eyyyübiye ilçesi yarısı gider. GERÇEK HİZMET BUDUR EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN GELECEK KUŞAKLARA İMZASINI ATACAK ŞEHRİMİZİN GEREK İKLİM YAPISINA GEREK ZEOLOJİK YAPISINA GEREKSE BU KENTTE YAŞAYAN İNSANLARI NEFES ALDIRACAK BİR MİMARİ PERSPEKTİF İSTİYORUZ. HERŞEY İMAR İZNİ VERİLİRKEN ALINAN PARALARDAN İBARET DEĞİLDİR.

EYYÜBİYE DEĞİŞİM İCRAAT  İSTİYOR ARTIK
EYYÜBİYE DEĞİŞİM İCRAAT İSTİYOR ARTIK - 2 ay Önce

SAYIN BAŞKAN BUNLAR GEÇİCİ ŞEYLER EYYÜBİYEDEKİ ÇARE KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇARPIK KENTLEŞMEYİ BİTİRMEK BATAKLIĞI KURUTMAK İÇİN YILLARIN BİRİKEN KANGRENLERİNDEN BİRİ OLAN BU İLÇEYE KENTSEL DÖNÜŞÜM VE TASARIMLA ANCAK NEŞTER ATABİLİRSİNİZ ANKARA KAYSERİ GİBİ TEK BİR GECEKONDU KALMAYANA KADAR MÜCADELE ETMENİZ LAZIM YOKSA EYYÜBİYE KURTULAMAZ SOSYAL DONATI VE HER ALANDA ÇOK GERİ KALMIŞ BİR İLÇE BÖLÜK BÖRÇÜK MAKYAJLARLA BİR YERE VARILMAZ GÜNÜ KURTARMIŞ OLURSUNUZ GELECEK İÇİN NEŞTERİ VURUN BİR AN ÖNCE BU TÜRKİYEDEKİ EN GERİ KALMIŞ İLÇEYİ MAKUS TALİHİNDEN KURTARIN ÖNCELİKLE MAĞARALAR BÖLGESİ TURİZME KAZANDIRILMASI LAZIM AYRICA ÇİFTEHAN ARAPMEYDANI CADDESİ ORALAR PRESTİJ CADDE KAPSAMINDA O BÖLGE GEZİ BÖLGESİ İLAN EDİLİP TURİZM ROTASI ANLAMINDA KENT MÜZESİNE GİDEN YOLUN HALİ İÇLER ACISI GÖRSEL AÇIDAN ÇOK KÖTÜ DURUMDA ACİLEN DÜZENLENİP AĞAÇ ÇİÇEK PEYZAJIYLA IŞIKLANDIRILMASI VE TARİHİ YAPIYA UYGUN GİYDİRİLİP O BÖLGE ÇİRKİN GÖRÜNTÜDEN KURTARILMALI ÇOK ACİL MOTOR EGZOZ DUMANLARINDAN KURTARILMALI O BÖLGENİN HALİ İÇLER ACISI MEVLİHANE CAMİSİ ÇEVRESİ VE ÇİFTEHAN CADDESİ ACİLEN DÜZENLENMESİ TURİZM YÜRÜYÜŞ ALANI KAPSAMINDA DÜZENLENMELİ ÖZDİKER PASAJI YIKILIP O BÖLGE URFAYA KAZANDIRILMALI SAYIN BAŞKAN ŞEHİR MERKEZİNE EL ATIN ÖNCE BEKLEYEN BİR ÇOK PROBLEM MEVCUT 4 AYDIR ARPA BOYU YOL ALINMIŞ DEĞİL YILLARDIR HERKES GÖRÜYOR KİMSE UYGULAMAYA GELİNCE İCRAAT GÖSTERMİYOR SİZDEN İCRAAT BEKLIYORUZ SAYIN BAŞKAN !

URFA SEVDALISI
URFA SEVDALISI - 2 ay Önce

KALE ETEĞİNDEN EYYÜP PEYGAMBER MAKAMINI BİR BİRİNE BAĞLAYACAK TURİZM YOLU PROJESİ NE AŞAMADA AKÇAKALE YOLU NE ZAMAN 50 MT BİÇİMİNDE AĞAÇLANDIRILIP PEYZAJLANDIRILIP YEMYEŞİL MODERN BİR BULVAR OLARAK EYYÜBİYENİN HİZMETİNE SUNULACAK EYYÜBİYEDE NE ZAMAN BANKALAR CADDESİ OLUŞTURULACAK KENTSEL DÖNÜŞÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK EYYÜP PEYGAMBER MAKAMI YANINDAKŞ YILLARDIR BOŞ OLAN KÖTÜ ATIL DURUMDA BIRAKILAN BOŞ ARAZİYLE NE ZAMAN BİRLEŞTİRİLİP REHABİLİTE EDİLİP YEŞİL OLAN ALARAK O BÖLGE EYYÜBİYE YE KAZANDIRILACAK HİZMET BİNASI NE ZAMAN YAPILACAK EYYÜBİYEDE MİLLET BAHÇESİ PROJESİ NE ZAMAN UYGULANACAK ÇİFTEHAN CADDESİ EYYÜP PEYGAMBER CADDESİ NEZAMAN PRESTİJ CADDESİ KAPSAMINDA URFA TAŞINDAN GİYDİRİLİP PEYZAJIYLA IŞIKLANDIRILACAK URFA SOKAKLARINI NEDEN ALAÇATIDAKİ GİBİ ASILI SAKSI ÇİÇEKLERLE SÜSLEMİYORUZ BELEDİYE OLARAK NE ZAMAN HİZMET GÖRECEK EYYÜBİYE SAYIN BAŞKAN 4 AYDIR ZERRE İLERLEME KATEDİLMİŞ KAYDEDİLMİŞ DEĞİL YOLLARI CADDELERİ ARTIK İNSANA YAKIŞIR ŞEKİLDE DÜZENLEYİP GÖLGE AĞAÇLARLA İNSANLARIN YÜRÜYÜŞ YAPABİLECEĞİ ŞEKİLDE DÜZENLEYİN HALK SİZDEN HİZMET BEKLIYOR PARKE TAŞI STABİLİZEYLE BELEDİYECİLİK OLMAZ BELEDİYECİLİK ŞEHİRİ İMAJ GÖRSEL GÖRÜNTÜ ÇARPIKLIK OLARAK DEĞİŞTİRMEKTİR ÖNEMLİ YARALARA NEŞTER ATMAKTIR VURUN NEŞTERİ SAYIN BAŞKAN BU İLÇE HİZMET OLARAK KAN AĞLIYOR YÜZ YILLARDIR !

YETER ARTIK
YETER ARTIK - 2 ay Önce

ESKİ URFA BÖLGESİNİ BETONARMEDEN KURTARIN BEDELİ NEYSE YIKIN GÖZ AÇTIRMAYIN SAYIN BAŞKAN YILLARDIR GÖSTERİLEN İHMALLERDEN DOLAYI EYYÜBİYE YAŞANILMAZ HALE GELDİ TARİHİ BÖLGELERİ 1 .DERECE KORUMA PLANI İMARIYLA UZMANLARLA GÖZDEN GEÇİRİN EYYÜBİYEDE ARTIK GECEKONDU YAPIMINA İZİN VERMEYİN DURDURUN YOKSA ÖNÜ ALINAMAZ ŞEKİLDE GECEKONDU DAHADA ÇOĞALIYOR ÇOĞALMASI ŞEHİRİN GERİYE GİTMESİ DEMEK ARTIK BUNUN ÖNÜNE GEÇİN SAYIN BAŞKAN YOKSA GELECEK NESİLLERE NEFES ALMAKTA BİLE ZORLANACAK KÖTÜ ESERLER BIRAKMIŞ OLURUZ !

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15