Kuş: Ne gerekiyorsa bir bir yapacağız!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, devam eden yol çalışmaları ile ilgili olarak, “Vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri adına ne gerekiyorsa bir bir yapacağız” dedi.

Kuş: Ne gerekiyorsa bir bir yapacağız!
banner38

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol yapım çalışmalarını merkez ve kırsal mahallelerde sürdürüyor. Vatandaşların yaşam standartlarını artırıp, yazın tozdan kışın da çamurdan kurtarmak isteyen ekipler, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatıyla çalışmalarına hız verdi. Belirlenen program dahilinde periyodik bir şekilde çalışma yürüten ekipler son olarak; Uğurlu, Vergili, Seksenören ve Karaman mahallelerinde stabilize yol yapım çalışması yürüttü. İlçe genelinde devam eden çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar da Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a ve Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekibine teşekkür etti.
 


Sürdürülen çalışmalar hakkında yazılı bir açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Merkez ve kırsal ayrımı yapmadan çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri adına ne gerekiyorsa bir bir yapacağız. Fen İşleri Müdürlüğümüzde bu kapsamda gerek merkezde gerekse de kırsalda hummalı bir şekilde çalışıyor. Gelen talepleri bir bir yerine getirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

AJANS URFA

YORUMLAR
Izzet karadeniz
Izzet karadeniz - 2 ay Önce

InşAllah

Ömer AY
Ömer AY - 2 ay Önce

Sayın başkan kısaca diyorumki akabe tokide haşereden bıktık.

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15