Eyyübiye’de sıkıntılar için harekete geçtiler!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi.

Eyyübiye’de sıkıntılar için harekete geçtiler!
banner53

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde sürdürülen kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi. Vatandaşların daha rahat koşullarda yaşam sürdürmeleri için kolları sıvayan Eyyübiye Belediyesi, yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Ekiplerin son olarak Muradiye Mahallesi 4015, 4016, 4017, 4018 ve 4019. sokaklarda yürüttüğü çalışmaları belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte inceleyen Kuş, çalışmaların daha da hız kazanması talimatını verdi. Bölge sakinleriyle de bir araya gelen ve talepleri dinleyen Kuş, “Vatandaşlarımızın taleplerini bir bir yerine getiriyoruz” dedi.
 


Kuş burada yaptığı açıklamada, “Eyyübiye İlçemizin genelinde hummalı çalışmalarımız devam ediyor. Gerek Park ve Bahçeler gerek Fen İşleri Müdürlüğümüz ve diğer müdürlüklerimiz Eyyübiye’nin genelinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Şuanda Muradiye mahallemizdeyiz, Muradiye mahallemizin sokakları çok sıkıntılıydı, halkımızın çok ciddi şikayetleri vardı. Fen İşleri Müdürlüğümüzün ekipleri hızlı bir şekilde çalışmalarına başladılar ve kısa süre içerisinde çalışmalarını sonlandıracaklar. Muradiye mahallemizin Kilitli parke taşı sıkıntısını gidermiş olacağız. Diğer mahallelerimizde de sıkıntılarımız var. Bu çalışmalarımızı peyder pey diğer mahallelerimizde devam ettireceğiz. Eyyübiye mücavir alanı içerisinde bulunan bütün mahallelerimizin sıkıntılarını gidereceğiz. Eyyübiye genelinde kilitli parke taşı sıkıntısı 3 ay içerisinde bitmiş olacaktır” dedi.
 


 

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Muradiye Mahalle Muhtarı Dello Alak, “Sayın Başkanımıza ve personellerine teşekkür ediyorum. Mahallemizdeki çalışmaları yerinde inceleyip kontrol ediyor, bu yüzden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Yapılmayan sokaklarımızı eksiksiz şekilde tamamlayacaklar. Kış gelmeden bizleri çamurdan kurtaracak. Allah razı olsun Mehmet Kuş Başkanımızdan” şeklinde konuştu.

BİHA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15