AK Parti Adayı Kuş, projelerini anlatıyor

Dayısının vefatının ardından taziye nedeniyle programına ara veren AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, seçim çalışmalarına bıraktığı yerden başladı.

AK Parti Adayı Kuş, projelerini anlatıyor
banner53

Eyüp Peygamber Caddesinde yaptığı esnaf gezileri sırasında iletilen yol sorununa Prestij Cadde uygulamasıyla çözüm üreteceklerini aktaran AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, kendisinden oyun alanı isteyen çocuklara ise park ve semt sahası sözü vererek, her mahallede bu projeyi hayata geçireceğini açıkladı.

31 Mart yerel seçimlerine artık sayılı günler kala saha çalışmalarına kaldığı yerden devam eden Kuş, gece gündüz demeden çalışmayı sürdürüyor. Gündüz esnaf gezileri kapsamında Spot Pazarı ve Eyüp Peygamber Caddesini gezen Kuş, akşam ise düzenlenen ev toplantılarına katılarak vatandaşlardan dua ve destek istiyor.

SPOT PAZARI ESNAFINDAN YOĞUN İLGİ

Kuş İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte esnaf gezileri kapsamında spot pazarını gezdi ve esnafla buluştu. Spot Pazarı esnafının yoğun ilgi gösterdiği Kuş, çarşıda lolaz ekmek yedi. Çarşı esnafına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Kuş’un diğer adresi ise Eyyüp Peygamber Caddesi oldu.

KUŞ: İLÇEDE İLK PPOJELERİMDEN BİRİ PRESTİJ CADDESİ

Mehmet Kuş daha sonra İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte esnaf gezileri kapsamında Eyüp Peygamber Caddesini gezdi. Prestij Cadde uygulaması kapsamında ilçeye yakışır bir caddenin halen olmadığını belirten Kuş, seçildiği takdirde ilk projelerinden birinin Prestij Caddesi olduğunu söyledi.

Eyüp Peygamber Caddesi esnafıyla samimi diyaloglar yaşayan Kuş, bir esnafın çay ikramını kıramadı. Çayları doldurarak ekibine ikram eden Kuş, işyeri sahibi ve çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

‘ÇOCUKLARA PARK VE SEMT SAHASI SÖZÜ VERDİ’

Esnaf gezileri sırasında kendisine tezahürat eden çocukların yanına giderek onlara büyük ilgi gösteren Aday Kuş,  çocuklara park ve semt sahası sözü verdi. Bu projeyi her mahallede hayata geçireceklerini belirten Kuş, “Çocuklar bizim geleceğimiz onlara oyun alanları sunmalıyız” dedi.

KUŞ EV TOPLANTILARINI SÜRDÜRÜYOR

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte ev toplantılarına devam eden AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, ev toplantıları kapsamında ilk olarak Süleyman Şah Mahallesinde Saday ailesinin düzenlediği toplantıya ardından ise Dedeosman Mahallesinde Eyyübiye Akıl Gençlerin düzenlediği ev toplantısına katıldı.     

AJANS URFA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15