Yeşil Haftası sıra gecesiyle kutlandı

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi, Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında planladığı program çerçevesinde bir sıra gecesi etkinliği düzenledi.

Yeşil Haftası sıra gecesiyle kutlandı
banner53

 

 Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası Şanlıurfa'da sıra gecesi etkinliği ile kutlandı. 

Bir tesiste gerçekleşen etkinliğe, Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Müftüsü İhsan Açık, diğer kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ve personeli, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Şanlıurfa Yeşilay Şubesi'nin "Hedef Kitlemiz" dediği gençler katıldı. 

Gecede Şube Başkanı Muharrem Çelik başka şehirlerde bir hafta yapılan kutlamaların Şanlıurfa'da bir ay boyunca devam edeceğini söyledi.

Herkese teşekkür eden Çelik, "Gençler bizim derdimiz. onları terör örgütlerine kaptırmayacağız. Bu konuda desteğin en büyüğü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım ve aileleridir. Biz de bu yolda canla başla çalışmaya devam edeceğiz, Allah hepimize yardım etsin" dedi. 

 

Gecede şubenin kuruluşu ve günümüze kadar yaptıklarını anlatan videonun izlenmesinin ardından Yeşilay broşürü, rozet, bileklik ve şapkaları dağıtıldı. Çiğköfte ve künefe ikramının yapıldığı; gençlerin halay çekip eğlendiği gece, etkinliklere destek verenlere Teşekkür Belgesi takdimi ile sona erdi.

AJANS URFA

 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2017, 09:52
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15