Urfalı işadamı ‘Türkiye’nin En Güçlü Patronları’ listesine girdi!

Hassan Elektrik A.Ş. ve Babosan Pano A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sanayici-İş Adamı Hasan Kaytan, Ekonomist Dergisinin yaptığı araştırmada ‘Türkiye’de ki “40 Yaş Altı En Güçlü 40 CEO” arasına girdi.

Urfalı işadamı ‘Türkiye’nin En Güçlü Patronları’ listesine girdi!
banner53

Şanlıurfalı Sanayici-İş Adamı, Hassan Elektrik A.Ş. ve Babosan Pano A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kaytan, “Türkiye’de ki 40 Yaş Altı En Güçlü 40 CEO” arasına girdi. 2016 yılında TOBB tarafından,  %368 büyüme ile “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri” listesine girerek başarı gösteren şirketler, bir başarıya daha imza atarak, “Türkiye’de ki 40 Yaş Altı En Güçlü 40 CEO” listesine girdi.

Kaytan, 21 yaşında hayallerini kurduğu, topluma fayda sağlama adına planlamış olduğu üretim-istihdam modelini gerçekleştirmek için memleketi Şanlıurfa’dan ayrılıp, sanayi şehri olan İstanbul'a yerleşti ve elektrik sektöründe çalışarak AR/GE -Fizibilite çalışmaları yaptı. Hasan Kaytan, 2008 yılında henüz 25 yaşındayken Hassan Elektrik A.Ş.şirketini kurdu ve şu anda 65 personel ile faaliyet gösteriyor. Enerji-elektrik sektöründe bir adım daha atarak üretim anlamında istihdama katkı sağlamak amacıyla 2016 yılında kurduğu şirketi Babosan Pano A.Ş. ile kısa sürede, elektrik panoları üretimi ve montajı alanlarında da birçok başarıya imza attı.
 


Elektrik ve enerji sektöründeki şirketleri birçok alanda hizmet vermekle birlikte, Türkiye'deki tüm elektrik dağıtım şirketleri, makine üreticileri, konut ve endüstriyel ticari üniteler inşa eden kurum ve kişiler olmak üzere, 20 ülkeye de ihracat yaparak 5 bine yakın firma ile çalışıyor.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 12:38
YORUMLAR
müslüm
müslüm - 1 ay Önce

inşAllah ileride büyük başarilar elde eder genç dinamik iş adamımız.

Ömer atmanoğlu
Ömer atmanoğlu - 4 hafta Önce

Her noktada Urfa'da geri kalmış iş insanlarımızın arasından böyle başarılı işadamların çıkması bizi gururlandırdı.

Yunus emre
Yunus emre - 4 hafta Önce

İnşAllah genç girişimciler feyz alır .

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15