Urfa OSB için sunulan proje tamam! Başlıyor...

Şanlıurfa OSB’nin elektrik sorunlarına çözüm bulunması amacıyla yapılan başvuru kabul edildi.

Urfa OSB için sunulan proje tamam! Başlıyor...
banner53

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü elektrik alt yapısını güçlendirmek, sanayiciye daha kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 yılı sanayi altyapısı mali destek programı kapsamında başvurduğu “Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Elektrik Enerji Hattı Altyapısı Projesi” ajans tarafından kabul edildi.

Hazırlanan proje ile mevcut elektrik hattı alt yapısına ek yeni bir hat oluşturularak, fabrikalara kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi sunulması hedefleniyor.

Şanlıurfa OSB Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu konu ile ilgili açıklamasında şunları kaydetti: "Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü olarak yaptığımız projeler bir bir destek görüyor. Büyüyen OSB’mizde yoğun bir şekilde çalışıp ürettiğimiz projelerle bölgenin altyapı, üst yapı ve diğer hizmetlerini de büyütüp kaliteyi daha da arttırmayı hedefliyoruz. Bu projelerden biri olan 'Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Elektrik Enerji Hattı Altyapısı Projesi' Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 yılı mali destek programı kapsamında desteğe hak kazanmıştır. Bölgemize hayırlı olsun."

BİHA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15