Uçak seferleri için ilginç yanıt: Talepler değerlendirilmektedir

Anadolu Jet'in Gaziantep-Bursa seferlerini başlatması üzerine Şanlıurfalı bir vatandaş, Twitter üzerinden Anadolu Jet'e yazarak daha çok uçuş talep ettiklerini yazdı.

Uçak seferleri için ilginç yanıt: Talepler değerlendirilmektedir
banner38

Şanlıurfa'nın önemli sorunlarının başında gelen uçuş sefer sayıları konusunda talep olmasında rağmen, yeterli adımlar bir türlü atılamazken, komşu Gaziantep'te ise sefer sayıları artırılıyor.

Son olarak Anadolu Jet, Gaziantep-Bursa seferlerini başlattığını sosyal medyadan duyururken, Anadolu KAVİ İşadamları ve Girişimcileri Derneği Kurucu Başkanı Adem Narin Twitter üzerinden firmaya, Şanlıurfa'daki seferlerin artırılması için talepte bulundu.

Narin, firmaya yazdığı yazıda "Şanlıurfa için de uçak seferlerinin artırılmasını temenni ederiz. Şanlıurfa’ya daha fazla uçuş seferleri bekliyoruz. Şanlıurfa-İzmir, Şanlıurfa-KKTC vesaire farklı yerlere karşılıklı seferler bekliyoruz" derken, Anadolu Jet'in yanıtı ise ilginç oldu.

Firmadan verilen yanıtta, "Tarife yapımız kapasitenin daha verimli kılınması ve bağlantılı taşımacılığın geliştirilmesine yönelik olarak düzenlenmekte ve filo imkanları dahilinde yolcu talepleri de değerlendirilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz" ifadeleri yer aldı. 

Uçuşlar konusunda sorunların yaşandığı ve sürekli sefer sayılarının artması için talebin olduğu kentte, firmanın verdiği bu yanıt, "Şanlıurfa'dan talep mi yok?" sorusunu akıllara getirdi.

Anadolu Jet'in seferler konusunda nasıl bir adım atacağı ise merak ediliyor. 

Mustafa PAYIK/AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 15:03
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15