Tüvtürk'ü aradı! Gelen faturayı görünce şok oldu

Şanlıurfa'da Şükrü Gündoğmuş isimli vatandaş, Tüvtürk'ten randevu almak için internetten bulduğu numarayı aradı. Konuşmanın ardından telefon faturası gelen vatandaş, gördüğü rakama inanamadı.

Tüvtürk'ü aradı! Gelen faturayı görünce şok oldu
banner9

Şanlıurfa'da Şükrü Gündoğmuş isimli vatandaş, aracının muayene işlemlerini yaptırmak için internetten Tüvtürk'ün iletişin numarasını aradı.

Bulduğu 0888 235 1010 şeklindeki numarayı arayan vatandaş, yaklaşık 10 dakika süren konuşmanın ardından görüşmeyi sonlandırdı. Buraya kadar her şey normal giderken Şükrü Gündoğmuş, gelen telefon faturasını görünce şok oldu. 

Faturasının, rutin olarak ödediği rakamdan 100 lira daha fazla olduğunu gören Gündoğmuş hemen GSM operatörünün müşteri hizmetlerini aradı. Yaptığı görüşmede faturasının neden yüksek geldiğini soran vatandaş, özel bir numarayı aradığı cevabını aldı. 

 

'MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇOK ŞİKAYET ALIYOR'

Müşteri hizmetlerinin de Tüvtürk'ün numarasından dolayı çok şikayet aldığını ifade eden vatandaş, aramanın başında yapılan uyarıyı dikkate almadığını ve sonunda 100 lira fazla gelen fatura ile karşı karşıya kaldığını dile getirdi. 

Tüvtürk ile yaptığı konuşmada karşıdaki temsilcinin kendisi ile çok ilgilenmesine şaşırdığını da ekleyen Şükrü Gündoğmuş, gelen faturadan sonra ilginin nedeninin ortaya çıktığını belirtti.

Mustafa PAYIK/AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 12:16
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15