Trambüsün bir faturası eksikti!

Şanlıurfa'da yılan hikayesine dönen trambüs konusu hala çözülemezken, trambüs aydınlatmalarının gündüz açık olmasına vatandaşlar tepki gösterdi.

Trambüsün bir faturası eksikti!
banner38

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Nihat Çiftçi döneminde hizmete geçeceği duyurulan ancak bir türlü kente gelmeyen trambüslerin elektrik faturası Urfalılara kaldı.

Hazırlanan proje kapsamında trambüs için direkler dikildi ve aydınlatmalar takıldı, trambüsler gelmeyince direk ve aydınlatmalarda kullanılamadı. Ancak bugün trambüs direklerine takılı olan bazı aydınlatmaların açık olduğu görüldü.

Duruma isyan eden vatandaşlar o anları fotoğraflarken, tepkilerini de dile getirdi.

Öğlen saatlerinde aydınlatmaların açık olmasını eleştiren vatandaşlar, "trambüs yolcu alırken gündüz gözüyle düşmesin diye herhalde" diye konuştu.
 


AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 14:02
YORUMLAR
Dereboyu
Dereboyu - 2 ay Önce

Bilip bilmeden yazmayın o aydınlatmalar zaman roleli gerekli ayarlamalar yapılacaktır yada fotosele dönüştürülecek eleştireceğinize varsa parlak fikirlerinizden istifade edilsin

Urfalı
Urfalı - 2 ay Önce

Sayın başkanım troleybüs olayını hakkında halkı bilgilendirmeniz lazım diye düşünüyorum.ayrıca bu troleybüs olayının mimarlarından biri Büyük şehir genel sekreteriysen ve sizde aynı genel sekreterle çalışmanızın doğruluk payı varmıdır.gözden geçirmeniz dileğiyle

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15