TOKİ, Urfa'da hem arsa satacak hem de kiralayacak!

TOKİ, aralarında Şanlıurfa'nın da bulunduğu 29 ilde 161 arsayı satışa sundu. Muhammen bedeli yaklaşık 962 milyon TL olan arsalar “Açık Artırma” yöntemi ile satılacak. Ayrıca Eyyübiye’de yaklaşık 9.500 m² imarsız arsa 5 yıl süre ile kiralanacak.

TOKİ, Urfa'da hem arsa satacak hem de kiralayacak!
banner9

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ),  Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Karaman, Kırşehir, Kocaeli, Mardin, Mersin, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van, Yalova ve Yozgat illerinde toplam 1.593.654 m2 büyüklüğünde 161 adet arsayı satışa sundu. Ayrıca Şanlıurfa Eyyübiye’de yaklaşık 9.500 m² imarsız arsa 5 yıl süre ile kiralanacak.

Muhammen bedeli yaklaşık 962 milyon TL olan arsalar “Açık Artırma” yöntemi ile satılacak.

Arsaların nitelikleri şöyle; konut, gelişme konut, villa konut, ticaret, turizm tesis, rekreasyon alanı, özel eğitim, özel sağlık, rehabilitasyon merkezi, konut dışı kentsel çalışma, çok işlevli merkez, sosyal ve kültürel tesis, akaryakıt istasyonu, tarım imarlı ve imarsız arsalar.

Müzayede 29 Ocak 2019 tarihinde (Salı günü), saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten (www.emlakyonetim.com.tr) canlı yayın yapılacak.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 10:32
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15