Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi büyüyor

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulunan Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, "Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi emin adımlarla, istikrarlı bir şekilde büyüyor ve büyüyecek. Hem Şanlıurfa kazanacak hem Türkiye kazanacak" dedi.

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi büyüyor
banner53

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikalarda incelemelerde bulundu. 

Elif Ahşap Mobilya Fabrikasındaki üretim yapılan atölyeleri gezen Vali Tuna daha sonra fabrikadaki çalışmalarla ilgili Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz’dan bilgi aldı. 

Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi olarak sanayi bölgelerindeki incelemelerine devam edeceklerini belirten Vali Tuna: “Bölgemiz içerisinde özellikle mobilya sektöründe belli bir yere gelmiş ve daha da büyüme kapasitesine sahip, hepsinden önemlisi bu işin gerektirdiği cesarete, azim ve kararlılığa sahip olan müteşebbisleri görmek bizleri mutlu ediyor. Bu vesileyle bu genç arkadaşları tebrik ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi nitelikli eleman ihtiyacı tüm sanayicilerimizin talebi. Biz bir an önce nitelikli ara eleman yetiştirmek için çalışmalıyız ki onlar da çok daha hızlı büyüsünler, gelişsinler ve ülkemiz bundan kazansın. Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi emin adımlarla, istikrarlı bir şekilde büyüyor ve büyüyecek. Hem Şanlıurfa kazanacak hem Türkiye kazanacak” dedi.

 

Organize Sanayi Bölgesindeki incelemelerinin ardından Yönetim Kurulu Toplantısını da burada gerçekleştiren Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’ya Vali Yardımcısı Ufuk Akıl, Yönetim kurulu Başkan Vekili Mithat Arhan, OSB Müdürü Yunus Emre Aksu eşlik etti.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 06:47
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15