Peltek: Yatırımların cazibe merkeziyiz!

İzmir'in Torbalı Ticaret Odası, 30 kişilik heyetle çıkarma yaptıkları Şanlıurfa'da iş insanlarıyla buluştu.

Peltek: Yatırımların cazibe merkeziyiz!
banner38

Torbalı Ticaret Odası (TTO) Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Olgun ve Meclis Başkanı Erkan Aksoy başkanlığındaki 30 kişilik heyet, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TSO) ziyaret etti.

Toplantıya Şanlıurfa Tivaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Halil Peltek, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri katıldı. İşadamları ile ikili görüşmeler yapan heyet, kentin ticaret ve sanayi potansiyeliyle ilgili olarak incelemelerde bulundu.
 PELTEK: BÖLGENİN EN ÖNEMLİ YATIRIM MERKEZİYİZ


Karşılıklı bilgilendirme sunumlarının yapıldığı toplantıda konuşan Peltek, "Bugün 1300 kilometre öteden şehrimizi ziyaret etmeye gelen siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük onur duyduk. Başkanımız Abdulvahap Olgun ile sıklıkla Ankara'daki toplantılarda bir araya geliyoruz. Torbalı Ticaret Odası'nın çalışmalarını yakından takip ve takdir ediyoruz. Başkanınız ilçe değil de, il oda başkanı gibi çalışıyor. Bizler Şanlıurfa TSO olarak yaptığımız çalışmalarla üyelerimize ve kentimize hizmet ediyoruz. Son yıllarda devletin büyük desteğiyle yatırımların cazibe merkezi haline geldik. Gerek teşvikler gerekse yatırım olanaklarının iyileşmesi ile bölgenin en önemli yatırım merkezi haline geldik" dedi.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 11:40
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15