"Kaliteli pamuk" için toplandılar

Şanlıurfa Pamuğu'nda Kalite Koruma ve Geliştirme Koordinasyon Toplantısı'nda konuşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Valilik başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşların temsilcilerinden  gerekli tedbirleri almaları için ricada bulundu.

banner38

Şanlıurfa Valiliği,Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ve Şanlıurfa Ticaret Borsası 'nın Hilton Otelinde organize ettiği  "Şanlıurfa Pamuğu'nda Kalite Koruma ve Geliştirme Koordinasyon Toplantısı" pamuk sektörüyle iştigal olanlar, STKlar ve kamu kurumlarının katılımıyla birlikte gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıda Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya Şanlıurfa pamuğunun toplanmasında ve işlenmesinde yapılan hataları ve beraberinde çözümlerini dile getirdi. Bu konuda Valilik başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşların temsilcilerinden  gerekli tedbirleri almaları için ricada bulundu. Ayrıca Kaya, Şanlıurfa pamuğunun uluslararası arenada hak ettiği yere gelmesi için üzerlerine düşen her türlü girişimi ve hizmeti  yapacaklarını dile getirerek  alınan kararların il ve ülke ekonomisi adına  hayırlara vesile olmasını diledi.

AJANS RFA 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 08:14
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15