AK Parti İl başkanı Urfalılara çağrı yaptı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Türkiye’ye döviz ve dolar üzerinden yapılmaya çalışılan operasyona sosyal medya hesabından sert tepki göstererek, vatandaşları dövizlerini bozdurup ülkesine sahip çıkmaya çağırdı.

AK Parti İl başkanı Urfalılara çağrı yaptı
banner38
Yaptığı açıklamada kurdaki sert dalgalanmanın geçici olduğunu vurgulayan Yıldız, sosyal medya paylaşımında şunları kaydetti:
 
“Kökleri bin yıllık bir devlete dolar ve döviz üzerinden operasyon yapılacağına kanmak akıl tutulmasıdır. Bilinmelidir ki Türkiye kabile ülkesi değildir, sömürülecek bir devlet hiç değildir. Bugün hükümetimiz, başta Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm ekonomist bileşenleriyle birlikte gerekli tüm önlemleri almakta, içerde ve dışarda gerekli tüm cevapları aynı diplomatik deha ile vermektedir. Bundan vatandaşlarımızın şüphesi olmasın. Bugün ülke genelinde en ufak bir olumsuzlukta dış mihraklara taraf olanların milliliği ve yerliliği yoktur ve olamaz zaten. Gün birlik günü ise saflarımızı daha sıklaştırmamız lazımdır. Taşın altına elimizi de gövdemizi de koymalıyız. Unutmayalım!
 
BAŞKA TÜRKİYE YOK
 
Ben buradan hem Şanlıurfalı hemşerilerime hem de ülke sevdalısı 81 milyon vatandaşımıza sesleniyorum; Gelin yastık altında ne kadar dövizimiz varsa ülkemizin bekası
için bozalım, KURULAN BÜTÜN OYUNLARI BAŞLARINA YIKALIM. Bizler Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı cennet mekân Abdülhamit Han'ın yalnızlığına bırakmayacağız. Fert-fert, ev-ev, ilçe-ilçe, il-il omuz omuza kol kola olmamız lazım. Bugün sen, ben yoktur, yeni Türkiye vardır, büyük Türkiye vardır. Ülkesine sevdalı 81 milyon koca yürek vardır."
 
AJANS URFA 
Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 20:08
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15