Urfalı İş Adamından öğrencilere iftar yemeği

Hassan Elektrik A.Ş. tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında ramazan ayı dolayısıyla Şanlıurfada öğrencilere iftar verildi.

Urfalı İş Adamından öğrencilere iftar yemeği
banner38

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu öğrencilerine verilen iftara, okul yöneticileri, öğretmenler ve Hassan Elektrik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kaytan’ı temsilen Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Abdullah Kaytan katıldı.

Duaların okunmasının ardından öğrencilerle aynı sofraya oturan Kaytan, öğrencilerle sohbet ederek iftarını açtı.

 

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER
Düzenlenen program ile ilgili olarak konuşan Urfalı İş Adamı Kaytan, Ramazan Ayı boyunca bol bol dua edilmesi gerektiğini belirterek, şunları kaydetti:
“Burada öğrencilerimizle iftar yapmaktan gurur duyuyorum. Allah bizleri de sizleri de utandırmasın. Siz değerli öğrencilerimiz ile buluşmamıza vesile olan Sayın Adnan Alper hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum. Şu anda Hassan Elektrik merkezde bizim iftarımız var. Biz Güneydoğu Anadolu Bölge olarak sizin gibi bize gelecek vaat eden kardeşlerimizle olalım dedik. Bütün Hassan Elektrik ailesinin özellikle yönetim kurulu başkanımızın sizlere selamlarını getirdik. Gençler unutmayın ‘En fakir insan bir kuruşu olmayan değil, bir hayali olmayandır.’ Bizler de zamanında sizler gibi öğrenciydik. Başarılı olmak için çok çalıştık ve bugün 100’den fazla insana iş istihdamı sağlayan, ülkemizdeki tüm elektrik dağıtım şirketleri başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine, hizmet veren iki elektrik şirketine sahibiz. Emeklerimizin karşılığını alıyoruz. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Hem akademik başarı olarak hem de sosyal başarı olarak sizlerden güzel şeyler bekliyoruz. Rahmet ve bereket ayı olan ramazanın sizlere, ailelerimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

İftar yemeğinin ardından Zeynep Ramazan Alpan Ortaokulu öğretmenlerinden Adnan Alper, Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Abdullah Kaytan’a plaket takdim etti.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 09:09
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15