Urfa'daki okul müdürüne soruşturma açıldı

Ziyaeddin Akbulut Ortaokulunda çekilen fotoğraflar ve velilerin tepkisine neden olan görüntülerle ilgili olarak soruşturma açıldı.

Urfa'daki okul müdürüne soruşturma açıldı
banner53

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesindeki Ziyaeddin Akbulut Ortaokulunun tuvalet, lavabo ve koridorların pislik içindeki durumu dikkat çekerken, lavabo deliklerinin tıkanmış hali, kırık bardaklar, merdiven kenarlarında birikmiş kirler tepkiye neden olmuştu. 

Yaşanan olayın medyaya yansıması üzerine İl Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti.

 

Okuldaki tuvaletler ve koridorlar temizlenirken, okul müdürü ile ilgili de soruşturma açıldığı öğrenildi.

 

BİHA

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 15:35
YORUMLAR
Nihat
Nihat - 3 gün Önce

Ben deokulda öğrencisi olan bir veliyim.Ozellikle doğru ve yerinde olan haberinizden sonra takip etmeniz açısından devamında neler oldu onu yazmak istedim.
"Yaşanan olayın medyaya yansıması üzerine İl Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti." ! diyorsunuz ya.Bence orada hareket yetersiz gerçilmiş ! Nasıl mı?
Şöyle : İl milli eğitim müdürlüğü yeterli takip etmediğini anlayınca bu durumu pansuman yapmaya karar vermiş ve üç temizlik elemanı göndermiş.(sağolsunlar) ama Birisi bayan biriz kilolu(yani bayan diye çalışamaz değil ama kilo problem) ikincisi astım gibi sağlık sorunları var.(buna da saygım var ihtiyacı vardır) bir diğeri özürlü bir hemşerimiz ! (özürlü diye aşağı görmek hor görmek kimsenin haddine değil ama!) bu arkadaşı gidip görmenizi tavsiye edrim (il milli eğitimin nasıl yakından ! panuman yapmaya çalıştığını görürsünüz.) ayakları ve kolaarı yetersiz işleli ve orada o işi yapacak durumu yok arkadaşlar yok...

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15