Suruçlu şampiyonlar Milli Eğitimi ziyaret etti

Trabzon’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Hokey finallerinde şampiyon olan Suruçlu öğrenciler, kupaları ve madalyaları ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Suruçlu şampiyonlar Milli Eğitimi ziyaret etti
banner38

Trabzon’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Hokey finallerinde son iki yılın şampiyonu Kahramanmaraş HSK’yı 4-2 yenerek şampiyon olan öğrenciler, kupaları ve madalyaları ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti ve İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’la başarı öykülerini paylaştı.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, beden eğitimi öğretmenleri ile birlikte başladıkları başarı yolculuğu ile ilgili şampiyon öğrencilerle bir süre sohbet ederek Şanlıurfa’da farklı branşlarda yakalanan bu tür başarıların kendileri için büyük gurur kaynağı olduğunu belirtti. Turan, bu gururu yaşattıkları için de kendilerine teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

Suruç Bilgi Ortaokulunun şampiyonları, kupaları ile birlikte yaptıkları ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a adını taşıyan 63 numaralı formayı hediye ederek spora katkılarından ötürü teşekkür etti.

AJANS URFA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15