Şanlıurfa Valisi'nden YGS mesajı

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna haftasonu yapılacak Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı'na girecek öğrencilere başarılar diledi. İşte Vali Tuna'nın sınav mesajı:

Şanlıurfa Valisi'nden YGS mesajı
banner38

Çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkmayı hedefleyen bir milleti, hedefine ulaştıracak yegâne olgu eğitimdir. Son dönemlerde devletimizin eğitim alanında yaptığı hamleler de Büyük Türkiye hedeflerine ulaşmada devletimizin kararlılığının en önemli göstergesidir.

Yapılan bu yatırımlar ve yeni eğitim politikalarıyla ülkemizin sahip olduğu genç ve dinamik nüfusumuz; yürümek istedikleri kariyer yolunda milli değerlerine bağlı, vatanına ve milletine hizmeti şiar edinmiş bir bilinçle yol almaktadır. Yürüdükleri bu yolda çıkmaları gereken basamaklardan biri olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavına üstün bir gayretle çalıştıklarına inandığım tüm yavrularımıza geleceğimiz adına inanıyor ve güveniyoruz. Hafta sonunda girecekleri sınavdan alacakları sonuç her ne olursa olsun; öncelikle ailesine, milletine ve devletine bağlı iyi birer birey olmayı başaracaklarına olan inancımsa tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle her türlü sınavı aşmaya muktedir olan gençlerimize girecekleri Yüksek Öğretime Geçiş Sınavında başarılar diliyor; sınavın öğrencilerimiz, aileleri, eğitim camiamız ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 14:10
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15