Öğrencilere trafik kitapçığı dağıtıldı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçedeki 100. Yıl İlkokulunda öğrencilere trafik kurallarını anlatan kitapçık dağıttı. Başkan Baydilli, trafik kurallarının küçük yaşlarda öğrenilip uygulanması gereken, hayati önem taşıyan bir ders olduğunu söyledi.

Öğrencilere trafik kitapçığı dağıtıldı
banner38

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçeye bağlı 100. yıl İlkokulunda Karaköprü Belediyesi tarafından hazırlanan ve trafik kurallarının anlatıldığı kitapçıkları öğrencilere dağıttı.

Kitapçık dağıtımı sırasında öğrencilere trafik kurallarının öneminden bahseden Baydilli, kuralları öğrenmeleri için dağıtılan kitapçıkları okumalarını tavsiye etti. Baydilli, "Çocuklarımız bizim olmazsa olmazlarımızdır. Trafikte daha güvenli şekilde gidip gelmeleri için kuralların yazılı olduğu kitapçıkları onlara okuduk ve dağıttık. Biz her zaman için öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin yanında olacağız. Genç nüfusu fazla olan bir şehirde yaşıyoruz ve gençlerimizi doğru yönlendirir, onların yanında olursak daha güzel bir Şanlıurfa daha güzel bir Türkiye olacaktır. Bu vesileyle 2016-2017 eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu. 

Öğrenciler kitabı okuyacaklarına ve kurallara uyacaklarına dair söz verdi.

İlgilerinden dolayı okul yönetimine teşekkür eden Metin Baydilli, kitapçık dağıtımının ardından okulda anasınıfı veli toplantısına katılarak velilerle sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2016, 08:01
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15