Öğrenciler okuma evlerinde sınava hazırlanıyor

Karaköprü Belediyesi Kültür Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren halk kütüphanesi ve okuma salonları sınavlara hazırlanan öğrencilere ders çalışma ortamı sunuyor.

Öğrenciler okuma evlerinde sınava hazırlanıyor
banner53

Karaköprü Belediyesi, ilçede sınavlara hazırlanan öğrenciler için okuma evleri ve halk kütüphanesinde sessiz ve temiz bir ders çalışma ortamı sunarak, sınavlarda başarılı olmalarına katkı sağlıyor.

Yoğun sınav maratonu ve eğitim dönemi içerisinde ders çalışabilecekleri ortam arayan öğrenciler, halk kütüphanesinde ders çalışırken, buradaki materyallerden ve kaynaklardan faydalanma imkânı buluyor.
 


Öğrenciler, gerek okul derslerine gerekse ÖSYM sınavlarına kütüphanede çalıştıklarını, sessiz bir ortamda derse daha iyi odaklandıklarını ifade etti. Kütüphane görevlilerinin de kendilerine her türlü kolaylığı sağladığını dile getiren öğrenciler, Karaköprü Belediyesine teşekkür etti.

Karaköprü Belediyesi bünyesinde bulunan halk kütüphanesi, Esentepe okuma evi, Atakent okuma evi ve Doğukent okuma evinde 08.00 - 19.00 saatleri arasında ders çalışmak isteyen öğrencilere hizmet veriliyor.

AJANS URFA

YORUMLAR
Abdurrahman
Abdurrahman - 4 ay Önce

Belediye bu konuda çok ama çok duyarsız defalarca bu konuda ders çalışma ortamından yoksun öğrenciler için haftanın yedi günü sabah 8 ,akşam 23 ders ortamı talep edildi ,çokmu zordu
belediye için ama yapmadılar
Şunu birdefa iyi anlamaları lazım yks öğrencilerine farklı ortam farklı zaman ayırmak lazım
Ümit ederimki bundan sonraki senelerde daha duyarlı davranır belediye yetkilileri
Çünkü imkânı olanlar zaten özel ders dershane gibi ortamlara sahipler ya diğerleri

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15