Konyalı gençler Urfa’da ağırlandı

İpekyol Gençlik Merkezi, kardeş gençlik merkezi projesi kapsamında Konya Gençlik Merkezi yönetici, görevli ve kursiyerlerini ağırladı.

Konyalı gençler Urfa’da ağırlandı
banner53

Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren İpekyol Gençlik Merkezi, kardeş gençlik merkezi projesi kapsamında Konya Gençlik Merkezi yönetici, görevli ve kursiyerlerini ağırladı.

Konu ile ilgili konuşan Şanlıurfa İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm Aktabur, “Amacımız Peygamberler şehri Şanlıurfa’mıza gelen gençlerimizi misafir etmek, tarihi ve kültürel yerlerin gezilmesini, yemek kültürünü tanımalarını, kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi ve ilimize gelecek olan diğer misafirlere şehrimizin güzelliklerin anlatılması ve gençlerin aynı zamanda gönüllü rehberimiz olmalarını sağlamaktır” dedi.

Konya Gençlik Merkezi Müdürü Kasım Yazıcı ise; “Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın gençlerin kültürel ve kardeşlik bağları oluşturmaları amacı ile başlattığı 'Kardeş Gençlik Merkezi' projesi kapsamında Konya Gençlik Merkezi Şanlıurfa İpekyol Gençlik Merkezi'ni ziyaret ettik. Medya Kulübü üyelerimizle gençler ve minik yürekler ile birlikte vakit geçirip, hediyeler verdik. Şanlıurfa’yı gençlerimizle gezme fırsatı bulduk, ilerde bu sıcak insanları ve şehri gezmeye tekrar geleceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.

AJANS URFA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15