Harran'da yoğun bakım hemşireliği için son hafta!

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi başhekimliği bünyesinde düzenlenecek olan “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” için başvurular devam ediyor. 

Harran'da yoğun bakım hemşireliği için son hafta!
banner53

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nden yapılan açıklamada başvurular için son tarihin 11 Ocak olduğu ve başvuruların sona ermesiyle birlikte 18 Şubat – 29 Mart tarihleri arasında eğitimin yapılacağı, eğitim sonrası başarı gösteren katılımcıların sertifika alarak yoğun bakım ünitelerinde görev alabilecekleri bildirildi.

Başvuruya ait gerekli bilgi ve belgelerin Harran Üniversitesine ait web adresinden temin edilebileceği açıklandı. Katılımcıların www.harran.edu.tr adresinde duyurular bölümünden programla ilgili açıklamaları okuyarak istenen belgeleri temin etmesi gerektiği belirtilen açıklamada, ekteki ilişik başvuru formunun çıktısını alarak doldurduktan sonra tüm evrakları teslim etmeleri gerektiği kaydedildi. 

Son başvuru tarihinin 11 Ocak olduğunu hatırlatan yetkililer, bilgi almak isteyenler için iletişim numarasının da www.harran.edu.tr adresinde ilgili duyuru kısmında bulunduğu açıkladı.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 08:01
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15