Eğitim-Bir-Sen kurs verecek!

Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi tarafından, Nisan ayında yapılacak olan eğitim kurumları yöneticiliği sınavı için hazırlık kursu başlatılacak.

Eğitim-Bir-Sen kurs verecek!
banner38

Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi, ÖSYM tarafından Nisan ayında yapılacak olan eğitim kurumları yöneticiliği sınavı için hazırlık kursu açmaya hazırlanıyor.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, "Eğitim kurumları yöneticiliği sınavlarına hazırlık kursumuz başlıyor" dedi.

Coşkun açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi: 

"Eğitim-Bir-Sen Akademi olarak, üyelerimizi, ÖSYM'nin Nisan ayında yapacağı eğitim kurumları yöneticiliği sınavına mevzuat uzmanları tarafından hazırlanan kitaplarla, uzaktan eğitim ve deneme sınavlarıyla hazırlıyoruz. Kültürel ve akademik sendikacılık kapsamında, üyelerimizin mesleki gelişimine katkıda bulunmak amacıyla bugüne kadar, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği, Okul Müdür ve Müdür Yardımcılığı, Şube Müdürlüğü, Yükseköğretim Kurumları Görevde Yükselme sınavlarında kitaplar bastırarak, modüller hazırlayarak, deneme sınavları yaparak, uzaktan eğitim merkezi kurarak üyelerimizi sınavlara en iyi şekilde hazırlamanın çabası içerisinde olduk. Şimdi de, eğitim kurumları yöneticiliği sınavına girecek üyelerimiz için çalışmalar yapıyoruz. Genel Merkezimiz tarafından Alanında uzman bir ekibin hazırlamış olduğu kitapları üyelerimize ulaştırırken,uzaktan eğitim vererek,deneme sınavları yaparak üyelerimizin başarılı olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi olarak,sınava girecek üyelerimize şimdiden başarılar diliyoruz."

AJANSURFA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15