81 ilden Urfa'ya geldiler! 5 gün sürecek

81 ilin Öğretmenevi Müdürleri 'Mali Mevzuat, Gıda Güvenliği ve Muhasebe Standartları' konularında eğitim alacakları beş gün sürecek olan seminere katılmak için Şanlıurfa'ya geldi.

81 ilden Urfa'ya geldiler! 5 gün sürecek
banner38

Şanlıurfa Öğretmenevi'nda yapılan seminere Sosyal Tesis ve İşletmeler Daire Başkanı Harun Karcı, Prof. Dr. Ahmet Hilmi Çon, Prof. Dr. Saadettin Turhan ve Öğretmenevleri Koodinatörü Olcay Günaydın, Veysel Karani Aydın katıldı.

Seminerde; Gıda Üretimi, Satın Alma Usülve Esasları, Maliyet Muhasebesi, Genel Yönetim Esasları, Hijyen ve Sanitasyon konularında 81 ilin Öğretmenevi Müdürlerine beş gün süre ile eğitim verilecek.
 


Seminerin ilk gününde açılış programına katılan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, beş gün sürecek olan eğitim sürecinin başarılı geçmesi temennisinde bulunarak, kendilerini Şanlıurfa’da misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Seminerin sonunda etkinliğin amacına ulaşıp ulaşmadığını ve uygulamada karşılaşılan sorunları belirlemek amacıyla eğitim merkezi eğitimcileri, etkinlik programı ve uygulanan yöntemler ile ilgili görüşlerin alınmasına yönelik anket uygulanarak, MEBBİS üzerinden e- Sertifika verilecek.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 13:18
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15