Yıllar geçti, hala bitecek hala bitecek

Yaklaşık 7 yıl yıl geçmesine rağmen Bozova-Adıyaman yolundaki çalışmaların hala tamamlanmamış olması sürücüleri mağdur ediyor.

Yıllar geçti, hala bitecek hala bitecek
banner38

Bozova ile Adıyaman arasında yapımına yaklaşık 7 yıl önce başlanan yol henüz tamamlanmadı. Yoldaki mucurlar sürücülerin korkusu haline gelirken, trafik kazaları da peşi sıra geliyor.

Yol yapımı adeta yılan hikayesine dönen Bozova-Adıyaman yolu'nda geçtiğimiz yıl çalışmaları yerinde inceleyen Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş çalışmaların hızlanması ve yolun standartlara uygun bir şekilde bitirilmesi için yüklenici firma yetkililerine talimat verdi. Duble yol çalışmalarında bugün gelinen noktada hala bir ilerleme kaydedilmedi.

 

Gün içerisinde binlerce aracın geçtiği yolda mucurlar araç camlarının kırılmasına neden olurken, araçların lastikleri de zarar görüyor, meydana gelen kazalarsa adeta kaçınılmaz hale geliyor.

Yoğun bir şekilde kullanılan yolun bir an önce bitirilmesi gerekirken, çalışmaların bu kadar ağır işlemesi sürücülerin tepkisine neden oluyor. Sürücüler yetkililere seslenerek "Yıllardır burası böyle. Yol çilesi Bitsin artık" dedi.

AJANSURFA

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 07:42
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15