Vatandaş talep etti , belediye harekete geçti

Ceylanpınar Belediyesi tarafından Antep deresinde ilaçlama çalışması yapılıyor.

Vatandaş talep etti , belediye harekete geçti
banner38

Ceylanpınar Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşın talebi üzerine ilaçlama çalışması yapılıyor.

Eylül ayında ilaçlama çalışmalarını tamamlayan Belediye, vatandaşın şikayet ve talebi üzerine harekete geçti. Ekipler, şehrin ortasından geçen, sinek ve haşeraların adeta yuvası haline gelen derede ilaçlama çalışması başlattı. 

Evi dereye yakın vatandaşlardan Cuma Doğtaş da, belediyenin yapmış olduğun ilaçlama çalışmalarından memnun kaldıklarını belirterek soruna kalıcı bir çözüm istedi. Doğtaş,  "Dereye en yakın oturanlardan birisiyim. Yıllardır Antep deresiyle ilgili sorun hem belediyeye hem de halka yansıyor. Dere en son yapılırken müteahhit tarafından derme çatma yapıldı. Kim yerler yüksek olurken kimi yerler de alçak kaldı. Belediyemize yapmış olduğu ilaçlama çalışmasından dolayı teşekkür ediyoruz ama yine yağacak en ufak bir yağmurda otlar çıkıyor, dere çamur oluyor ve haşereler yine ortaya çıkıyor. Yetkililer bu derenin tabanını düzeltirlerse sorunun büyük bir kısmı çözülmüş olur diye düşünüyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 09:48
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15