Temeli atıldı... Harran'a otogar yapılıyor

Dünya turizminde önemli bir yeri olan Harran'ın kalkınması için ilçede bir çok yatırım yapan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de ilçeye modern otogar kazandırıyor.

Temeli atıldı... Harran'a otogar yapılıyor
banner9

 Harran'da sem pazarı, kültür merkezi, mezarlık iyileştirmesi ve bunun gibi bir çok projeyi hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, şimdide ilçenin en önemli ihtiyaçlarından biri olan modern otogarın temelini attı.

Gerçekleştirilen temel atma töreninde bir konuşma yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Hiç bir sözü, vaadi, projesi ve ufku olmayan kadrolar, bizlerin bir duruşunu özel bir iletişimizi paylaşıyorlar ve karalamaya çalışıyorlar. Bunlara gelmemek lazım. AK Parti hepimizin evi, AK Parti Halkın Partisidir. AK Parti öncesi olan iktidarlarda ve Belediyelerde terminal, kültür merkezi, gençlik merkezi, sosyal tesisler, yüzme havuzları ve içme suyu arıtma tesisleri yapamazdı. Daha önce çukurunu kapatamayan, temizliğini yapamayan Belediyeler bu hükümet döneminde  gücünü Cumhurbaşkanından, Bakanlarından ve Milletvekillerinden, teşkilatından alarak bir bütün içinde hizmet atağını gerçekleştirdi" dedi.

 

KAYMAKAM'DAN ÇİFTÇİ'YE TEŞEKKÜR

 

Harran Kaymakamı Ömer Faruk Çelik ise "İlçemize gerçekleştirilen tüm yatırımlarda emeği geçen Büyükşehir Belediyemize, meclis üyelerine Harran Belediye Başkanımız Mehmet Özyavuz ve Harran denilince gözünü kırpmadan bir çok projeyi hayata geçiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi'ye yapmış oldukları yatırımlardan dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 

Gerçekleştirilen temel atma törenin ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından her gün farklı bir ilçede kurulan Ramazan kardeşlik sofrasına geçen Başkan Nihat Çiftçi ve misafirler, burada Harranlılarla birlikte iftar yaptılar.

AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 09:50
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15