Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde ikinci isim gitti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde başkandan sonra ikinci yetkili kişi olan genel sekreter Abdulkadir Açar görevi bıraktığını açıkladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde ikinci isim gitti
banner53
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde görev değişiklikleri en tepeden en alta kadar devam ediyor. Son bir aydır gündemde olan genel sekreterlikle ilgili ilk somut gelişme yaşandı ve mevcut genel sekreter Abdulkadir Açar görevi bıraktığını açıkladı. Açar yaptığı açıklamada, "Din-u Devlet Mülk-ü Millet”
İlkesiyle üçbuçuk yıldır şerefle yürütmekte olduğum @sanliurfabld Genel Sekreterliği görevim bugün itibariyle sona ermiştir. Kamuoyuna saygıyla arz ederim." dedi.
Genel sekreterliğe henüz hangi ismin atanacağı belli değil. Bir süre önce İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) Eski Genel Müdürü Arif Emecen'in atanacağı gündeme geldi ancak tepkiler üzerine bu isim bir daha anılmadı.
AJANS URFA
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 5 ay Önce

Oy oy artık siyah audi a6 yı cuma namazı süresince kim açık bırakacak klimayla beraber.artık siyah audiye kim binecek ne çok üzüldüm ne çokkk

Urfalı
Urfalı - 5 ay Önce

Hele şükür.zaten gelende bir iş yapmayacak.belki trambüs gibi talan projesine imza atmayacak

Osman.
Osman. - 5 ay Önce

Kentsel Dönüşüm Birimini de el atın çok felaket işler dönüyor, acaba başkan görüyor mu?

Duyarlı Vatandaş
Duyarlı Vatandaş - 5 ay Önce

Siz hala Seyfettin Genceri neden o makamda tutuyorsunuz anlamış değilim. Yaptıklarını çevirdiği dumenleri bir Urfa biliyor artık.

Serkan a
Serkan a - 5 ay Önce

Daire Başkanı ve müdürler hepsi değişmeli eğer Urfa'nın geleceğini düşünüyorsak hepsi bir aracıyla vasıfsız olarak layık olmayan yerlerde

Erkan
Erkan - 5 ay Önce

Sanayideki Kentsel Dönüşüm iptal olmuş doğru mu?

Sertaç
Sertaç - 5 ay Önce

Diğer genel sekreter yardımcıları da alınsın, Urfa çok zaman kaybetti bunlar yüzünden.

Musab T.
Musab T. - 5 ay Önce

Ben de öyle duydum iptal edilmiş diye, kira da artık ödenmeyecekmis


SIRADAKİ HABER

banner14

banner15