Nihat Çiftçi'ye bir ödül daha!

Anadolu Basın Birliği tarafından düzenlenen “Uluslararası Altın Göl” ödül töreninde Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye 'en başarılı belediye başkanı' ödülü verildi. Çiftçi, ödülü Urfalılara armağan etti.

Nihat Çiftçi'ye bir ödül daha!
banner53

Türkiye'nin en genç Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,  Uluslararası Altın Göl Ödül Töreninde “En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı” seçildi. 

Anadolu Basın Birliği tarafından Van'da “Uluslararası Altın Göl” ödül töreni düzenlendi. Törende siyaset ve iş dünyasından isimler ile Anadolu Basın Birliği Genel Başkanı ve Başkan Yardımcısı'nın yanı sıra Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı da yer aldı. 

Protokol konuşmaları ve halk oyunları gösterisinin yapıldığı törende ödüller sahiplerini buldu. 

Ödül alan isimler arasında Nihat Çiftçi de yer aldı. Çiftçi,  “En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü.

 

"ÖDÜL TÜM ŞANLIURFA'NINDIR"

 

Çiftçi aldığı ödüle dair yaptığı açıklamada 'Uluslararası Altın Göl Başarı Ödülleri' nde en başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı ödülünü aldık. Bu ödül tüm Şanlıurfanındır. Ödüle layık gören Anadolu Basın Birliğine teşekkür ediyoruz" dedi. 

Çiftçi, 2017 yılında Altın Palmiye Ödülleri kapsamında yılın belediye başkanı seçilmiş 2018 yılında da Belediye Başkanları Birliği tarafından tarafından Türkiye genelinde yapılan halk oylamasıyla yılın en beğenilen belediye başkanı olmuştu.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2018, 05:25
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15